Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Мережа Колективного Самозахисту ДемАльянсу (МКС ДА)

8.005 visualizaciones

Publicado el

Ситуація в країні наразі така, що ви не захищені ні від бандитів ні від органів, які допомагають бандитам. ДемАльянс у відповідь на виклики - побиття та погрози щодо наших атктивістів, зникнення громадських лідерів та учасників Євромайдану - відреагував зокрема створенням Мережі Колективного Самозахисту, яка наразі знаходиться на етапі формування та відпрацювання механізмів. Тому запрошуємо всіх, кому це потрібно та актуально та хто може допомогти в становленні МКС.
Деталі:
http://dem-alliance.org/news/merezha-kolektivnogo-samozahistu.html

Publicado en: Noticias y política
 • @BobbyDylan пишыть нам на komanDA@dem-alliance.org
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • Толково, лишилось головне - реалізувати. Логічним було б відслідковування всіх учасників в реальному часі, софт для Андроіт-смартів міг би вирішити це завдання. Софт можна вимикати, якщо комусь потрібна приатність, тому тут не йдеться пол 'Великого брата'
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • Парни, так как и с кем контактировать из ДА ?
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • для зв'язку між ПЗ є сенс використовувати супутниковий інтернет. він менш контрольований але достатньо мобільний.
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • Декілька думок:
  1. В нашому випадку потрібна візуалізація Ініціатив та стану їх реалізації - це дозволяє звернутись за допомогою чи скоординувати дії найбільш активним учасникам цих Ініціатив.
  Реалізація:
  однорангова геолокаційна мережа з розгалудженою системою репутації та візуалізацію ініціативних груп, проблем та ресцрсів для їх вирішення. Лідери будуть в процесі та за результатами виконання Ініціативи, а не в самої системи.
  2. Повідомлення про Ініціативу в такій мережі та схвалення трьома учасниками дає право на початок її реалізації та оголошення про створення ініціативної групи.
  3. Попередньо не обговорюються наслідки ініціативи, котра набрала три голоси учасника мережі. Не підтримуєш - не приймаєш участь. Невдалі ініціативи аналізуються, наслідки стають досвідом.
  4. Голосування ногами - якісна та потрібна Ініціатива отримає учасників, якщо вона розумно донесена та є на часі.
  Фактично, ройова система,
  Можна брати принципи організації Шведської Піратської партії (http://texty.org.ua/pg/book/newsmaker/read/45215), додати та розширити нові, враховуючи ситуацію і отримати ефективну систему.

  З повагою,
  команда Social Hyperlink
  http://www.social-hyperlink.org/
  Корисні групи:
  ІТ-намет
  https://www.facebook.com/groups/itnamet/
  Майдан-хакатон
  https://www.facebook.com/groups/MaidanHackthon/#
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí

×