Publicidad
Publicidad

Más contenido relacionado

Publicidad

Przy studni - czym jest, a czym nie jest DDADDD.ppsx

  1. PRZY STUDNI Zajęcia psychoedukacyjne i rozwojowe dla DDA/DDD Czym jest, a czym nie jest DDA /DDD
  2. CZYM JEST, A CZYM NIE JEST WSPÓLNOTA DDA? Wspólnota DDA jest miejscem (programem) stworzonym po to, aby ułatwić Ci zidentyfikowanie kłopotliwych obszarów Twojego bieżącego życia (np. praca, związki, intymność, itp.), oraz, żeby dopomóc Ci w zrozumieniu, skąd Twoje problemu pochodzą i jak sobie z nimi radzić. DDA jest programem zmian.
  3. CZYM JEST, A CZYM NIE JEST WSPÓLNOTA DDA? Jest również programem rozpoznawania sytuacji złego traktowania i zaniedbywania Ciebie w przeszłości, ale to nie wszystko. Może pomóc Ci dostrzec, jak złe traktowanie wpłynęło na Ciebie, czego nauczyłeś się o sobie i o świecie, oraz jak przekonania nabyte na skutek tamtych doświadczeń mają niszczący wpływ na Twoje obecne życie.
  4. CZYM JEST, A CZYM NIE JEST WSPÓLNOTA DDA? W pewnym sensie, można powiedzieć, że program DDA jest nauką znaczenia modlitwy o "pogodę ducha, abym godził się z rzeczami, których nie mogę zmienić, odwagę, abym zmieniał rzeczy, które mogę zmienić i o mądrość, abym odróżniał jedne rzeczy od drugich."
  5. CZYM JEST, A CZYM NIE JEST WSPÓLNOTA DDA? Uznając prawdę o naszym wczesnym życiu, uwalniamy się od ciężaru kłamstwa. Uwalniamy się od ciężaru konieczności milczenia na temat naszych rodzinnych tajemnic. Przecież nie możemy zmienić tego, co było.
  6. CZYM JEST, A CZYM NIE JEST WSPÓLNOTA DDA? Odwaga zmieniania w moim dzisiejszym życiu rzeczy, które mogę zmienić, jest bardzo istotna. Część tej odwagi przychodzi po prostu z wiedzy, że zmiany są możliwe. Ucząc się, rzeczywiście uzyskuję możliwość wyboru. Nauka, jak rozpoznawać możliwości i dokonywać wyborów jest ważną częścią zdrowienia w DDA.
  7. Nie jesteśmy po to, aby zabrać Twój ból i cierpienie, lecz po to, aby pomóc Ci wzrosnąć i przejść przez ból i cierpienie. Życzymy Ci wszystkiego dobrego.
Publicidad