Publicidad

Fastrip FP - Prasa filtracyjna kąpieli do usuwania lakieru

ALIT Technologies Srl
13 de Mar de 2023
Fastrip FP - Prasa filtracyjna kąpieli do usuwania lakieru
Fastrip FP - Prasa filtracyjna kąpieli do usuwania lakieru
Fastrip FP - Prasa filtracyjna kąpieli do usuwania lakieru
Fastrip FP - Prasa filtracyjna kąpieli do usuwania lakieru
Próximo SlideShare
Fastrip T5 Multitank - Sistema completo di sverniciatura di ganci e telaiFastrip T5 Multitank - Sistema completo di sverniciatura di ganci e telai
Cargando en ... 3
1 de 4
Publicidad

Más contenido relacionado

Más de ALIT Technologies Srl(17)

Publicidad

Fastrip FP - Prasa filtracyjna kąpieli do usuwania lakieru

  1. FASTRIP Prasa filtracyjna kąpieli do usuwania lakieru FP
  2. FASTRIP FP Prasy filtracyjne serii FASTRIP FP są specjalnie zaprojektowane do filtrowania kąpieli do usuwania lakieru. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym specyficznym sektorze, ALIT Technologies zidentyfikował materiały konstrukcyjne i elementy elektromechaniczne które zapewniają maksymalną wydajność i trwałość filtracji. Prasy filtracyjne FASTRIP FP wyposażone są w następujące elementy: - Zespół sterowania hydraulicznego z automatycznym resetem - Nadwymiarowy tłok zamykający - Stalowa, ocynkowana ogniowo rama nośna - Płyty filtracyjne PP - Pneumatyczna membranowa pompa filtracyjna, kompatybilna z produktami do usuwania lakieru firmy ALIT Technologies - Pokrywa, lej osadowy i taca do obcieku - Tkaniny filtracyjne i podkładki ALIT Technologies - Panel elektryczny EC z prostym i intuicyjnym interfejsem do zarządzania cyklem filtracji. Dozowniki flokulantów firmy ALIT Technologies zostały specjalnie zaprojektowane i dopasowane do automatycznego dodawania flokulantów do zbiorników zawierających szlam z usuwania lakieru. Oferujemy różne rozmiary dozowników w zależności od rodzaju sprzętu do usuwania lakieru. Za pomocą specjalnego kanału wibracyjnego umożliwiają one niezawodne przeniesienie flokulanta serii ALITFLOCK z leja wibracyjnego do zbiornika sedymentacyjnego osadu, gdzie jest on mieszany przez mieszalnik pneumatyczny. Zbiornik dozownika wyposażony jest w czujnik poziomu, który sygnalizuje osiągnięcie minimalnego poziomu produktu. Istnieje możliwość regulacji parametrów automatycznego dozowania poprzez obsługę bezpośrednio na interfejsie panelu prasy filtracyjnej. DOZOWNIK FLOKULANTA Z KANAŁEM WIBRACYJNYM TYP MASZYNY NR. PŁYT FILTRACYJNYCH PŁYTY FILTRACYJNE WYMIAR ZEWNĘTRZNY GRUBOŚĆ PANELU PRASY FILTRACYJNEJ CAŁKOWITA OBJĘTOŚĆ KOMORY CIŚNIENIE ROBOCZE CIŚNIENIE ZAMYKANIA TŁOKA FP 400-17P 17 400x400 mm 25 mm 30 l/cykl 10 bar 200 bar FP 630-12P 12 630x630 mm 25 mm 60 l/cykl 10 bar 200 bar • AISI 304 z regulowanymi nóżkami, które można przymocować do podłogi • Kanał wibracyjny • Czujnik poziomu minimalnego flokulanta • Wieko i siatka do rozbijania brył • Zintegrowana z oprogramowaniem do zarządzania instalacja filtrująca • Zmienna objętość ładunku w zależności od zastosowania (typowo w zakresie 20-100 litrów)
  3. ZBIORNIKI SEDYMENTACJI OSADU I ODZYSKU FILTROWANEJ WODY Prasy filtracyjne FASTRIP FP są zwykle podłączone do zbiornika przygotowania i sedymentacji osadu oraz zbiornika odzysku przefiltrowanej cieczy. Masa szlamowa powstała w zbiorniku usuwania lakieru jest zasysana i gromadzona w zbiorniku sedymentacyjnym. Jego konstrukcja i stożkowe dno sprzyjają naturalnemu osadzaniu się osadu, który następnie jest łatwo zasysany przez pompę prasy filtracyjnej. Obecność czujnika poziomu pozwala na dowolne regulowanie poziomu napełnienia urządzenia według określonych parametrów ustawionych przez oprogramowanie, w sposób ciągły lub okresowy. Zbiornik wyposażony jest w mieszalnik pneumatyczny ATEX do mieszania flokulantów ALITFLOCK. Przefiltrowany preparat do usuwania lakieru wychodzący z prasy filtracyjnej jest następnie zbierany w zbiorniku odzyskowym. Transfer ten odbywa się w sposób grawitacyjny: dlatego prasa filtracyjna i jej moduł odzysku muszą być umieszczone blisko siebie. Obecność czujnika poziomu pozwala na dowolne regulowanie poziomu napełnienia urządzenia według określonych parametrów ustawionych przez oprogramowanie, w sposób ciągły lub okresowy. Oba zbiorniki wykonane są ze stali AISI 304, mają stożkowe dno i wyposażone są w czujnik poziomu, otwieraną pokrywę oraz zawór wylotowy u dołu. • Zintegrowane mieszadło pneumatyczne ATEX • 1” Pompa pneumatyczna do zasysania szlamu • Zmienna objętość ładunku w zależności od zastosowania (typowo w zakresie 100-1000 litrów) • 1” Pompa pneumatyczna do odzyskiwania filtrowanej wody • 1” Pompa pneumatyczna do zasysania szlamu • Stała lub regulowana objętość ładunku w zależności od zastosowania • Zintegrowane mieszadło pneumatyczne ATEX Produkt w proszku może być stosowany do poprawy jakości i szybkości filtracji w prasach filtracyjnych z kąpielami do usuwania lakieru. ALITFLOCK 4840 należy dodawać i mieszać bezpośrednio do osadu/ szlamu, przed fazą prasy filtracyjnej. Jego zastosowanie gwarantuje znacznie krótsze cykle filtracji oraz efektywniej wysuszone “placki” osadowe oraz łatwiejsze ich oderwanie od płyt filtracyjnych. ALITFLOCK 4840 ZBIORNIKI SEDYMENTACYJNE DLA PRAS FILTRACYJNYCH 630 ZBIORNIKI SEDYMENTACYJNE DLA PRAS FILTRACYJNYCH 400 • 1” Pompa pneumatyczna do odzyskiwania filtrowanej wody • Zmienna objętość ładunku w zależności od zastosowania (typowo w zakresie 100-1000 litrów)
  4. Via Cavalieri D’Italia, 7 37047 - San Bonifacio (VR) - Italy Phone +39 045 245 6638 Fax +39 045 853 8097 info@alit-tech.com www.alit-tech.com ALIT Technologies Chemiczne usuwanie farby z metali: zaufaj ekspertom Zdjęcia służą wyłącznie celom poglądowym DYSTRYBUOWANE PRZEZ Ta wersja zastępuje wszystkie poprzednie. Informacje zostały podane w oparciu o naszą wiedzę i świadomości w momencie oddawania dokumentu do druku oraz odzwierciedlają nasze doświadczenie w laboratorium i w praktyce. Informacje te powinny być traktowane jedynie jako zalecenia, które należy dostosować do konkretnych potrzeb. Ponieważ stosowanie naszych produktów i systemów nie podlega naszej kontroli, nie możemy zaoferować żadnego rodzaju gwarancji lub ubezpieczenia.
Publicidad