Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×

Тендерне право

Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Cargando en…3
×

Eche un vistazo a continuación

1 de 4 Anuncio

Más Contenido Relacionado

Más reciente (20)

Anuncio

Тендерне право

  1. 1.  "Про здійснення державних закупівель".  "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності".  "Про засади запобігання та протидії корупції".
  2. 2.  добросовісна конкуренція серед учасників;   максимальна економія та ефективність;   відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;  недискримінація учасників;   об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів;   запобігання корупційним діям і зловживанням;   вільного переміщення товарів;   свободи надання послуг.
  3. 3.  Частина 5 ст. 16 - Усі пропозиції конкурсних торгів або кваліфікаційні пропозиції, які відповідають кваліфікаційним критеріям, встановленим частиною другою цієї статті, та за відсутності інших, передбачених цим Законом, підстав для їх відхилення, допускаються до оцінки. (тобто, не допускаються установи в яких документи оформлені належним чином)   Пункт 3 ч. 1 ст. 29 - Замовник відхиляє пропозицію конкурсних торгів у разі, якщо пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів.   Частина 6 ст. 36 Замовник відхиляє цінові пропозиції, у разі якщо вони не відповідають вимогам замовника, зазначеним у запиті, або з підстав, зазначених у статті 17 Закону Про здійснення державних закупівель.

×