Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×

оформление слайда фиеста копия

Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Próximo SlideShare
презентация1
презентация1
Cargando en…3
×

Eche un vistazo a continuación

1 de 22 Anuncio

Más Contenido Relacionado

Presentaciones para usted (20)

A los espectadores también les gustó (13)

Anuncio

Similares a оформление слайда фиеста копия (20)

Más de Aniram11 (20)

Anuncio

Más reciente (20)

оформление слайда фиеста копия

 1. 1. Відділ освіти виконкому Жовтоводської міської ради комунальний дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу спеціального призначення №28 “Дзвоник”
 2. 2. Діти, які мають певні обмеження у здоров'ї не мають бути ізольовані від суспільства, а навпаки активно спілкуватися з дорослими, своїми однолітками, членами сім'ї. Проблема формування соціальної компетентності особистості з наявною вадою у здоров‘ї, сьогодні є провідною у процесі виховання та підготовці її до життя в суспільстві. Формування основ соціальної компетентності необхідно розпочинати ще в дошкільному віці. Соціальна компетентність здорової дитини якісно відрізняється від компетентності дитини з певними вадами здоров'я.
 3. 3. Формування соціальної компетентності дітей заслуговує особливої уваги і може бути успішно розв'язано шляхом залучення дітей до активного освоєння життєво важливих знань, умінь і навичок. Це дає можливість дітям з особливими освітніми потребами правильно сприймати і розуміти соціальні норми і цінності, враховувати їх у повсякденному житті, збагачувати їх зміст.
 4. 4. Успішному вирішенню завдань формування соціальної компетентності дітей з особливими освітніми потребами сприяє: глибоке вивчення індивідуальних особливостей дитини та побудова на цій основі індивідуального освітнього маршруту; занурення дитини у кваліфіковано сформований реабілітаційний простір, створення умов для отримання та закріплення необхідного соціального досвіду; постійне збільшення освоєного життєвого простору, виведення дитини за межі суто сімейного оточення, а саме у соціальне середовище.
 5. 5. пронизує весь навчально - виховний процес, допомагає дітям з особливими потребами:
 6. 6. сприяє розвитку: загальної та естетичної культури, художніх здібностей і нахилів вихованців, творчого самовираження і творчої імпровізації. - це повсякденна гра, а гра не повинна бути нудною.
 7. 7. - це повсякденна гра, а гра не повинна бути нудною. Досвід роботи показує, що вміло підібрана мотивація допомагає дітям повністю зануритися в навчально-ігровий процес, проявити себе як особистість, відчути себе учасником колективної взаємодії. «Країна дзеркал». «Царство сумних (веселих) людей».
 8. 8. «Тінь» «Розвідники» «Сліпий та поводир»
 9. 9. Спільно з психологом, вчителем - логопедом, вчителем - дефектологом, вихователями, вводимо дітей у світ прекрасного, розвиваємо сферу емоційного сенсорного досвіду. Пробуджуємо співчуття, співучасть, розвиваємо здатність ставити себе на місце іншого, радіти і тривожитися разом з ним.
 10. 10. Ігри з ситуаціями спілкування розпочинаємо з «Доброго кола». Дивлячись в очі один одному, з компліментами та побажаннями добра ми передаємо з рук в руки м'яке усміхнене сердечко, що створює довірчу обстановку, налаштовує дітей на співпрацю.
 11. 11. У відбувається природний процес саморозвитку, самопрезентації, самопізнання, самовдосконалення, самовиховання задатків особистості. Тематичні вистави, етюди на вираження позитивних та негативних емоцій « Смачна цукерка» «Ласка» «Люблячі батьки»; «Страх», «Гроза» «Нічні звуки». Такі вправи сприяють подаланню дитячих комплексів, регулювання поведінки та розвитку емпатії.
 12. 12. Використання комунікативних ігор: «Дитина та цуценя», «Два цапки», «Злий язик » допомагає в згуртованості дитячого колективу, зміцненню дружніх взаємин, знаходити своє місце серед дітей, розуміти їх і бути зрозумілим, узгоджувати власні бажання з намірами інших.
 13. 13. повинен стати задоволенням, розвагою, при цьому виховувати життєво адаптовану людину психологічно готову до різних стресових ситуацій. Використання ігрових прийомів під час тренінгових занять спеціалістів , сприяють ефективному, без відчуття тиску дорослого навчання. «Асоціації» «Геометрична розминка»
 14. 14. Для того щоб жив, ретельно вибудовується робота по збереженню свіжості сприйняття ігрового, літературного чи казкового матеріалу, який використовується в роботі. Кожна дитина пробує себе в ролі ведучого у грі, персонажів з казок чи оповідань, дітям надається свобода вибору. «Скоромовки,чистомовки» Такий підхід до розподілу ролей у дітей з психофізичними вадами формує розвиток навичок групової взаємодії. «Добери слово»
 15. 15. Наочного моделювання в процес ознайомлення зі змістом казки, допомагає вихованцям зрозуміти основні події, в простежуванні і вибудовуванні «логіки» дій. У своїй творчості умовно - символічні знаки діти використовують на етапі створення задуму. Рухове моделювання допомагає у відтворенні основної послідовності дій казки. У практичній діяльності з дітьми використовуються прийоми: уявна ситуація, уявна подорож, зустріч з казковими героями, ігрове «уяви що ти, ... уяви себе…»що розкріпачує дітей, знімає обов'язковість навчання і робить цей процес природним і цікавим.
 16. 16. У період від 3 до 6 (7) років у дітей формується гендерна стійкість, і від того, як дитина навчиться вибудовувати партнерські взаємини між хлопчиками і дівчатками, залежатиме формування його успішного життєвого стилю. Усвідомлення себе як чоловіка або жінки є предтечею гармонійного союзу, умовою для успішної соціалізації дітей.
 17. 17. Широко використовуємо , для підвищення емоційності навчання. Завдання педагога бути завжди готовим посміхнутися дітям, разом з ними посміятися, пожартувати, не боятися бути смішним, коли на очах дітей перетворюється на стареньку бабуню, маленьку дівчинку,привабливого Пінгвіна і навіть Леді Кіка. Відділ освіти виконкому Жовтоводської міської ради Комунальний дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу спеціального призначення № 28 «Дзвоник» “Сміхотерапія в дошкільному закладі” “Я” + “Посмішка” Практичний психолог: Зеленіна Т.О.
 18. 18. Веселий, мажорний настрій налаштовує малечу швидше відгукуватись на пропозицію працювати, грати, створює здорове емоційне збудження. Діти люблять жарт, і при вмілому керівництві дорослого він не тільки не вносить дезорганізацію, але і робить спілкування цікавим і незабутнім. Забавні ігри, конкурси, жарти – хвилинки, сценки на основі веселих потішок, віршів, примовок, навчають дітей виражати свої почуття, а де і за необхідністю стримувати їх, створюють атмосферу невимушеності та емоційної близькості між педагогами і дітьми.
 19. 19. Відділ освіти виконкому Жовтоводської міської ради Комунальний дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу спеціального призначення № 28 «Дзвоник» “Веселий язичок” (збірка худ.слова для дітей логопатів) Вчитель-логопед: Ракульцева М.В.. Відділ освіти виконкому Жовтоводської міської ради Комунальний дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу спеціального призначення № 28 «Дзвоник» “ Хвилинки відпочинку” (збірка віршованих гуморесок, жартівливих віршів для дітей ЗПР) Вчитель- дефектолог: Алексєєва Н.В..
 20. 20. Необхідно зробити так, щоб все, що оточує дитину, враховуючи її вік, особливості розвитку, потреби та інтереси, визначало її позитивний настрій, формувало особистісне ставлення до предметів. У групових кімнатах розвивальне предметне середовище є відносно постійним , цілющим, в якому створені осередки з матеріалами, посібниками, обладнанням для спеціальних занять та ігор. Діти знайомляться з навколишньою дійсністю за допомогою різних аналізаторів, з урахуванням цього, організація життєвого простору направлена на можливість розвивати органи чуття і забезпечувати психологічний комфорт.
 21. 21. Дбаючи про соціально - психологічне благополуччя дітей з психофізичними вадами , дуже важливо, щоб вихованці виходили з дитячого дошкільного закладу з великим багажем яскравих і добрих вражень, «... звучали, як привіти з дитинства струни юної, відкритої душі ...».

×