Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Próximo SlideShare
Erasmus Plus
Erasmus Plus
Cargando en…3
×

Eche un vistazo a continuación

1 de 8 Anuncio

Más Contenido Relacionado

Más reciente (20)

Anuncio

Olsztyn.pptx

  1. 1. Pierwszego dnia po przyjeździe wstaliśmy rano, zjedliśmy wspólnie śniadanie i udaliśmy się do planetarium. W dalszej części dnia zwiedzaliśmy piękny Olsztyn. Natomiast wieczorem czekała na nas kolacja, a po niej wieczór filmowy, po którym udaliśmy się do hotelu, aby pójść spać.
  2. 2. Drugiego dnia po śniadaniu udaliśmy się do budynku Centrum 25, aby zapoznać się i popracować wspólnie z grupą niemiecką. Ten czas minął nam szybko i w miłej atmosferze. Zjedliśmy obiad, a następnie wyszliśmy na kręgle. Wieczorem po kolacji i obejrzeliśmy film. Zmęczeni całym dniem wróciliśmy do hotelu.
  3. 3. Następnego dnia jak zwykle zjedliśmy śniadanie. Potem wyruszyliśmy autokarem do centrum rekreacyjnego. Na miejscu podzieliliśmy się w grupy i wspólnie spędzaliśmy czas nad jeziorem Pluszne. Pływaliśmy rowerkami wodnymi i kajakami, graliśmy w piłkarzyki, ping-ponga oraz w bilard, spędzaliśmy czas grając w gry na boisku. Po skończeniu aktywności zjedliśmy pyszną kolację z grilla oraz rozpaliliśmy ognisko, aby wspólnie upiec kiełbaski. Po intensywnie spędzonym dniu wróciliśmy do hotelu.
  4. 4. Czwartego dnia od razu po śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę rowerową wokół malowniczego jeziora Ukiel. Po obiedzie poszliśmy na basen, gdzie przyjemnie spędziliśmy czas, wspólnie pływając. Jak co wieczór zjedliśmy kolację i wróciliśmy do miejsca naszego zameldowania.
  5. 5. Kolejnego dnia po śniadaniu odbyła się gra terenowa, w której musieliśmy wykazać się orientacją w mieście. Po jej zakończeniu zjedliśmy pizzę i odpoczęliśmy w hotelu. Następnie wspólnie zjedliśmy kolację, aby nabrać sił na karaoke, które bardzo nam się podobało.
  6. 6. Szóstego dnia bezpośrednio po śniadaniu wyjechaliśmy do Barczewa - miejscowości niedaleko Olsztyna. Poznaliśmy historię tej miejscowości i dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat kultury mieszkających tam ludzi. Zjedliśmy w restauracji kolację, po której wróciliśmy do Olsztyna.
  7. 7. Ostatniego dnia wybraliśmy się do Muzeum Nowoczesności. Następnie zjedliśmy obiad i wróciliśmy do hotelu. Wieczorem wszyscy udaliśmy się na uroczystą kolacje pożegnalną. Podziękowaliśmy naszym niemieckim przyjaciołom za wspólnie spędzone kilka dni, podczas których nie nudziliśmy się ani przez chwilę. W końcu wróciliśmy do hotelu, gdzie spędziliśmy ostatnią noc w Olsztynie.
  8. 8. Wykonały: Julita Uliasz i Gabriela Zawisza z klasy 1 al.

×