Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Prezentacja1

108 visualizaciones

Publicado el

prezentacja

Publicado en: Atención sanitaria
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Prezentacja1

  1. 1. Otyłość i nadwaga – problem XXI wieku
  2. 2.  Otyłość i nadwaga stają się plagą dzisiejszych czasów. Według badań Światowej Organizacji Zdrowia liczba otyłych ludzi rośnie w przerażającym tempie - obecnie jest ich trzykrotnie więcej niż jeszcze 20 lat temu.  W naszym kraju sytuacja wygląda naprawdę groźnie: co drugi polak cierpi z powodu nadwagi lub otyłości!
  3. 3.  Niepokojące jest to, że coraz częściej problem ten występuje wśród dzieci. Szacuje się, że na nadwagę cierpi około 30% dzieci w wieku 2 - 15 lat.
  4. 4.  Przyczyn może być wiele, lecz do najczęstszych zalicza się niewłaściwe odżywiania i niską aktywność fizyczną  Nigdy nie jest za późno, by temu zaradzić – wystarczy wprowadzić kilka zdrowych nawyków i zadbać o siebie
  5. 5. • Wiem jak ważne jest odpowiednie odżywiania i jak jego brak może wpłynąć na nasze zdrowie, dlatego chcę wykorzystać zdobytą wiedzę, by pomóc innym odmienić swoje życie.
  6. 6.  Chcę stworzyć miejsce, w którym ludzie będą mogli uzyskać fachową pomoc, poznać dobre nawyki i odmienić swoje życie. Specjalistyczny kurs pozwoli mi pogłębić zdobytą dotychczas wiedzę i przybliży mnie do realizacji mojego marzenia!

×