Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Tester Warszawa

208 visualizaciones

Publicado el

ASTEK Polska (www.astek.pl) jest filią Grupy Astek specjalizującej się w dziedzinie usług informatycznych, wdrożeniowych, konsultingowych i zarządzania projektami. Od ponad
20 lat wspieramy naszych Klientówz branży bankowo-finansowej, telekomunikacyjnej, usługowej oraz przemysłowej, w zakresie doradztwa biznesowego, wdrożenia systemów
i outsourcingu IT.

W związku z rozwojem długoterminowej współpracy z jednym z naszych Klientów, poszukujemy Specjalisty zainteresowanego pracą na stanowisku Tester Oprogramowania!

Publicado en: Empleo
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Tester Warszawa

  1. 1. ASTEK Polska (www.astek.pl) jest filią Grupy Astek specjalizującej się w dziedzinie usług informatycznych, wdrożeniowych, konsultingowych i zarządzania projektami. Od ponad 20 lat wspieramy naszych Klientówz branży bankowo-finansowej, telekomunikacyjnej, usługowej oraz przemysłowej, w zakresie doradztwa biznesowego, wdrożenia systemów i outsourcingu IT. W związku z rozwojem długoterminowej współpracy z jednym z naszych Klientów, poszukujemy Specjalisty zainteresowanego pracą na stanowisku: TESTER OPROGRAMOWANIA Lokalizacja: Warszawa Nr ref: T/WA/03/2014 Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:  Testowanie oprogramowania (aplikacji biznesowych)  Projektowanie oraz wykonywanie przypadków testowych  Opracowywanie skryptów automatyzacji testów funkcjonalnych i wydajnościowych  Tłumaczenie wymagań biznesowych na wysokim szczeblu do scenariuszy testowych i przypadków testowych  Konfiguracja i utrzymanie środowisk testowych  Tworzenie i wykonywanie przypadków testowych na różnych poziomach testowania  Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu, Liderami, Analitykami oraz innymi członkami zespołu testowego Wymagania:  Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne  Doświadczenie w testowaniu aplikacji  Znajomość procesu testowania i narzędzi testowych  Doświadczenie w testowaniu w środowisku baz danych o środowisku UNIX i SQL (Oracle i / lub DB2)  Kreatywność  Umiejętność pracy zespołowej  Dobra znajomość języka angielskiego  Mile widziana znajomość języka niemieckiego Oferujemy:  Stabilne, długoterminowe zatrudnienie  Możliwość rozwoju w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT  Szkolenia Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na adres e-mail cv-warszawa@astek.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Astek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 6/12, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 10, poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody”.

×