Publicidad

1-а открытый урок

28 de Dec de 2016
1-а открытый урок
1-а открытый урок
1-а открытый урок
1-а открытый урок
Publicidad
1-а открытый урок
1-а открытый урок
1-а открытый урок
1-а открытый урок
1-а открытый урок
Próximo SlideShare
я у світі 3 клас  16.12.2016я у світі 3 клас 16.12.2016
Cargando en ... 3
1 de 9
Publicidad

Más contenido relacionado

Presentaciones para ti(20)

Publicidad

Último(20)

Publicidad

1-а открытый урок

  1. Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської Ради Харківська гімназія № 152 Харківської міської ради Харківської області КОНСПЕКТ УРОКУ З ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В 1 КЛАСІ Звук [п], букви Пп. Звуки [т], [т΄], букви Тт. Українська народна казка «Колобок». Підготувала вчитель початкових класів вищої категорії старший вчитель Бацула Наталія Володимирівна
  2. Мета: формувати комунікативну компетентність через розвиток мовлення учнів, самоосвітню компетентність – через самостійну роботу, інформаційну – через використання комп’ютера на уроці, компетентність продуктивної творчої діяльності – через використання творчих завдань, соціальну – через роботу в малих групах; виховувати в учнів прагнення до добра, порядності, любов до рідної мови. Тип уроку: комбінований. Обладнання: текст народної казки «Колобок» та фонограма ,презентація казки,презентація словникових слів, роздатковий матеріал для тесту, таблиці, картки з завданням для роботи в групах, ілюстрації з зображенням героїв казки, комп’ютер, проектор, екран. Хід уроку І. Організація класу. Вчитель. Дорогі діти! В наш клас завітали гості щирі, привітайтесь з ними. Д І Т И:Ми вам раді, люди добрі, І вітаємо щиро вас. І запрошуємо ласкаво На урок читання в клас. Вчитель: Діти, погляньте один на одного, посміхніться, доторкніться долоньками, побажайте успіхів. Розпочнемо наш урок. ІІ. Актуалізація опорних знань учнів. 1. Мотивація діяльності. Бесіда. А хто із вас любить читати? Чому? А що ви любите читати? А де ви їх чули? Бачили? Щоб бути актором, що треба вміти? (1.Знати букви. 2.Вміти читати.
  3. 3.Висловлювати грамотно свої думки. 4.Вміти спілкуватися з людьми. 5.Вміти працювати з інформацією.) Щоб відчути себе справжніми дикторами, телеведучими, будемо працювати за всіма акторськими правилами. Вони повинні багато читати, швидко орієнтуватися у текстах, чітко і виразно промовляти слова, адже по телебаченню вас не тільки бачать, але й чують. Тож проведемо мовну розминку. 2. Мовленнєва розминка (розвиток мовно-слухової уваги, пам’яті). 1) Заспівайте пісеньку «Алфавіт» (презентація) Згадаємо алфавіт. 2) Заповни порожні клітинки в будиночку «Алфавіт». Перевіримо вашу увагу і пам'ять. Які букви загубилися? 3)Побудуй звукову модель слів. А які слова можно підібрати на ці букви, щоб бути гарним телеведучим? ТАЛАНТ ПРАЦЯ Що спільного в цих звуках? (тверді, приголосні, глухі) Отже добре чуєте і вмієте їх аналізувати. А як звуки треба вимовляти? (правильно, чітко) А для цього актори виконують дуже багато вправ. І ми з вами зараз це зробимо. 4)Прочитай склади спочатку повільно, як повзе черепаха, а потім швидко, як скрекоче сорока. Актори ще займаються співом… Заспівай склади на мелодію «Пісеньки про коника- стрибунця»(презентація) Чому вчить ці вправи?(Швидкість,дикція). ІІІ.Визначення теми і мети уроку. Ми добре попрацювали. Телеведучому треба вміти отримувати інформацію, відтворювати її…
  4. Потренуємось… 1.Виконай вправу «Фотоапарат»(роезентація) Казка- це народний або літературний твір про вигадані , часто фантастичні події. Сьогодні ми завітаємо у чарівний світ казки та потренуємось працювати з текстом ( інформацією). Відповівши на мої питання ви дізнаєтесь головного героя і назву казки. 2. Визначення теми уроку.Вправа «П’ятірка». 5. Герой української народної казки. 4. Цей герой : ні тварина, ні людина. 3. Кругленький, смачненький, балакучий. 2. Тваринам співав пісню. 1. Його з’їла лисичка. Вчитель. Правильно, це українська народна казка «Колобок», яку люблять усі, від маленьких діточок до стареньких дідусів і бабусь, що залюбки читають її своїм внукам і правнукам. 3. Фізкультхвилинка «Колобок».(презентація) Щоб робота була плідною, треба відпочити… ІV.Сприймання й усвідомлення нового матеріалу. 1.Словникова робота (слайди).Презентація. Вчитель: У цій казці вам зустрінуться незнайомі слова .Увага на екран. Хижка – комора. Засік – відгороджене місце в коморі або скриня для зберігання зерна, борошна. Призьба – невисокий земляний насип уздовж стін хати знадвору.
  5. Хижка – те саме, що комора Призьба – земляний насип уздовж стін хати знадвору Засік – місце, де зберігається борошно 2.Вправа «Вмикаємо телевізор» (джерело https://www.youtube.com/watch?v=QW_AqHbCYok) Телеведучому також треба бути і актором. Діти, зараз ми будемо читати казку вголос, але перед цим давайте поміркуємо, яким тоном ви будете промовляти слова кожного персонажа?  Слова зайчика – тоненьким та тихеньким голосом, бо він маленький та беззахисний.  Слова лисички – з хитринкою; слова вовка та ведмедя – голосно, трішки грізно, бо вони великі та страшні.  А слова Колобка? Так, вірно, весело і хвалькувато. Вчитель: Любі діти, уважно послухайте українську народну казку «Колобок» та читайте разом з диктором.(Звучить фонограма). 3.Тест «Як запам’ятали казку». Робота в парах. Вчитель. Наскільки ви були уважними під час слухання казки, покаже тест. Тест (+, -)
  6. 1. Дід попросив бабу спекти батона.(-) 2. Першим колобок зустрів їжачка .(-) 3. При зустрічі колобок усім звірям співав пісеньку .(+) 4. Останнім, кого побачив колобок, була лисичка .(-) 5 . Колобка з’їли дід та баба. (-) Взаємоперевірка тесту. 4.Фізкультхвилинка для очей(презентація) Молодці. Я запрошую вас відпочити. Оченята повинні відпочити. Встаньте. Не рухайтесь.Уважно слідкуйте оченятами за колобком. 5.Робота в групах. Молодці. Потренуємо тепер вміння спілкуватися та доводити свою думку. Зараз, діти, будемо працювати в групах. Вам потрібно підібрати слова до свого героя казки. 1 група «Колобок» 2 група «Заєць» 3 група «Вовк» 4 група «Ведмідь» 5 група «Лисиця» Слова для характеристики: Хитра, підступна, спритна…. Жорстокий, жадібний, злий… Сильний, незграбний, вайлуватий… Боязкий, слабкий, несміливий… Веселий, хвальковитий, неслухняний, неввічливий, довірливий… Перевірка. Групи зачитують, які ознаки дібрали до казкових героїв.
  7. V.Закріплення та осмислення нових знань. 1. Гра «Ми – актори». Читання казки учнями (за опорними малюнками). А зараз будемо вчитися озвучувати текст за підказками, зіграємо казку «Колобок». Увага! До нас завітали юні актори ( інсценізація останньої частини). 2. Казкова задача . А чому так сталося, що колобка в нашій казці не з’їли? Чи треба нам в житті бути обережними з незнайомими людьми? Давайте з вами пофантазуємо і придумаємо, як зробити так, щоб лисичка не з’їла Колобка, і він залишився неушкодженим. Варіанти.  Не спекти Колобка.  Спекти довгий, великий, щоб не помістився в роті лисички.  Сісти не на ніс, не на язик, а на голову. V І. Підсумок уроку. А яку професію сьогодні опановували? Щоб бути актором, що треба вміти? Над якою казкою ми працювали на уроці? Гарну роботу акторів нагороджують оплесками… Ви- молодці!!!
  8. Фотоматеріали уроку за темою : Звук [п], букви Пп. Звуки [т], [т΄], букви Тт. Українська народна казка «Колобок».
Publicidad