Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Cargando en…3
×

Eche un vistazo a continuación

1 de 12 Anuncio

Más Contenido Relacionado

Anuncio

PHUKET.pptx

  1. 1. 1. GÜN İstanbul-Tiran
  2. 2. İstanbul Yeni Havalimanı Dış hatlar terminalinde Turplus Turizm kontuarında saat 4 Mart 23:00’da buluşma, bagaj, bilet, check-in işlemleri sonrası Türk Havayollarının tarifeli seferi ile saat 02:15’de Phuket uçuşumuz. 5 Mart 15:40’de Phuket havalimanına varış ve otelimize varmak üzere havalimanından hareket. Odalarımıza yerleştikten sonra kısa bir dinlenme ve akşam yemeğimizi alacağımız restorana hareket. Yemek sonrası otleimize transfer ve geceleme otelimizde. 04-05 MART İSTANBUL PHUKET
  3. 3. 06 MART PHUKET Otelimizde alınacak kahvaltı sonrası şehir turu için hareket. Tur esnasında Kraliyet Ailesi Mücevher Mağazası, bölgede ki en değerli Budist tapınağı ve büyük budha heykelini gözlemleme şansı bulacağız. Tur sonrası otelimize dönüş ve serbest zaman .19:00’da otel lobisinde buluşma ve akşam yemeğini alacağımız restoranımıza hareket. Yemek sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
  4. 4. 07 MART PHUKET Otelimizde alınacak kahvaltı sonrası öğle yemekli dünyaca ünlü Phi Phi adası için otel lobisinde buluşma,limana hareket ve grubumuza özel yarış botlarımız ile limandan ayrılma. Tur esnasında; Teknelerimizle Phuket`in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don`a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio`nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay`de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley`e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası`nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adasında. Akşam yine teknelerimizle otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
  5. 5. 08 MART PHUKET Otelimizde alınacak kahvaltı sonrası dünyaca ünlü James Bond adası turu için otelimizden hareket. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Pan Yee adasından alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond Altın tabancalı adam bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. Tur sonrası otelimize transfer ve kısa bir dinlenme sonrası 19:00’da otel lobisinde buluşma ve akşam yemeğimizi alacağımız restorana hareket. Yemek sonrası serbest zaman ve geceleme otelimizde.
  6. 6. 09 MART PHUKET Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası tüm gün gezmek, dinlenmek veya alışveriş yapmak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
  7. 7. 10 MART PHUKET Otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden çıkış işlemlerimiz ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Belirlenen saatte lobide buluşma ve ardından Phuket Havalimanına transfer. Türk Havayollarının direk uçuşu ile saat 22:00’da İstanbul’a hareket. 11 Mart saat 06:00’da İstanbul’a varış ve program bitimi.
  8. 8. 05 Mart İstanbul Kalkış 02:15 – Phuket Varış 15:40 10 Mart Phuket Kalkış 22:45 – İstanbul Varış 06:00 (11 Mart )

×