Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Ürün Geri Çağırma Çok Yakında Son Buluyor

1.084 visualizaciones

Publicado el

Konu hakkında daha fazla bilgi, Her Şeyin İnterneti hakkında bilgi alın: http://www.cisco.com/tr/ioe

Publicado en: Tecnología
 • Sé el primero en comentar

 • Sé el primero en recomendar esto

Ürün Geri Çağırma Çok Yakında Son Buluyor

 1. 1. Ürün Geri Çağırma Çok Yakında Son Buluyor #InternetofEverything
 2. 2. #InternetofEverything Ciddi bir ürün geri çağırma, size milyarlara mal olabilir.
 3. 3. Kaynak: FDA.gov #InternetofEverything Sadece 2015 başından bu yana, 154 adet gıda bağlantılı geri çağırma, pazardan geri çekme ve güvenlik uyarısı oldu.
 4. 4. Kaynak: CNN Money Önde gelen bir otomotiv üreticisi, gaz pedalı sorunlarından kaynaklanan kapsamlı araç geri çağırmalarının 2 milyar dolara mal olmuş olabileceğini söylüyor. #InternetofEverything
 5. 5. #InternetofEverything Bir çözümü var…
 6. 6. Kaynak: Tech Master #InternetofEverything 2020 itibariyle, tüketici seviyesinden üretime ve yönetime kadar neredeyse 28 milyar “şey” bağlı durumda olacak.
 7. 7. Kaynak: IET IoT trendi yaygınlık kazanmaya başladıkça, şeyleri gerçekten de ileriye taşıyacak olan gelişme, bu sensörlerin kurulu oldukları makineler arasında bir sunucuya sonunda gerek kalmaması olacak. #InternetofEverything
 8. 8. Kaynak: The Big Data #InternetofEverything Volvo, veri temelli karar alma süreçleri ile ürün tasarımını, kalitesini, maliyetlerin azaltımını ve müşteri memnuniyetini güçlendiriyor.
 9. 9. Kaynak: Cisco Üretim: Yeni Sanayi Devrimi Akıllı üretim uygulayan kuruluşların yüzde 82'si, verimlilik artışı yaşadıklarını söylüyor. #InternetofEverything
 10. 10. Kaynak: Food Safety News #InternetofEverything “Zografos, salgın ve geri çağırmaların izini daha hızlı sürmek için teknolojiyi gıda güvenliği sektörüne uygulamadaki fırsatı gördü.”
 11. 11. Her Şeyin İnterneti hakkında bilgi alın #InternetofEverything Konu hakkında daha fazla bilgi:

×