Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Formatai šriftų failus: TrueType (TTF), PostScript y OpenType (OTF)

489 visualizaciones

Publicado el

Charakteristikos, istorija ir apibrėžimas įvairių formatų įvairių šriftų failus tipų operacinių sistemų, kaip Windows, Mac OS ir Linux. TrueType šriftai (TTF) ir ”OpenType PostScript” (OPS), kuriuos galima rasti ant laisvų šriftų tinklalapių parsisiųsti kaip http://sriftai.gifmania.lt/ ir jie turi specifinių bruožų ir ypatumų žinoti, kad failo formatas, naudojamas kiekvienam dalykas, mes galime tarnauti.

Publicado en: Software
  • These are one of the best companies for review articles. High quality with cheap rates. ⇒⇒⇒WRITE-MY-PAPER.net ⇐⇐⇐ I highly recommend it :)
       Responder 
    ¿Estás seguro?    No
    Tu mensaje aparecerá aquí

Formatai šriftų failus: TrueType (TTF), PostScript y OpenType (OTF)

  1. 1. Formatai šriftų failus Šriftai ar šriftai yra failai, kuriuose yra simbolių (raidžių) rinkinys. Šie failai gali būti rasti internete ir lengvai montuojamas visose operacinėse sistemose. Šaltiniai leidžia programoms, kurios naudoja tam tikras teksto redaktoriumi natūra gali turėti įvairių būdų, kaip rašyti tekstą raides. Leidėjai kaip Microsft Word, Notepad.cc, Writebox, rašytojas, Simplenote, ”Google Docs”, ”Evernote Web, lyx ar Calligra tarnyba. Kitos programos, kad reikia dirbti su tekstais, taip pat naudoti šriftus, kurie yra pakraunami į operacinę sistemą. Power Point, Outlook, ”Photoshop” ir kiti redaktoriai taip pat reikia šriftų failus. Kai dirbate su kai raiškiojo teksto rūšiuoti, šriftai naudojami. Paprastojo programas kaip Windows Notepad nenaudoja šių formatų, tačiau pagrindinės formos raidės. Yra įvairių tipų failus, kuriuos galima rasti dėl atsisiųsti ir įdiegti tinklo, galite atsisiųsti įvairių formatų, kurie turi panašaus turinio, mes paaiškinsime: TrueType (TTF) ”TrueType” yra labiausiai paplitęs formatas ir šrifto standartas, sukurtas ”Apple Computer” devintajame dešimtmetyje, po failo formatas ”Tipas 1” iš ”Adobe” idėja. Originalus formatas buvo grindžiamas kalba žinomas kaip PostScript. Vienas iš didžiausių privalumų TrueType į 1 tipo siūlo kūrėjas šaltinių geriau kontroliuoti ekrano ir spausdintuvo mažesnių dydžių, yra raidės, kurie skaito daug geriau. Jie gali būti naudojami bet spausdintuvą ar kitą išvesties įrenginį, suderinamą su Windows. Tai standartinis formatas atsisiuntimo žiniatinklio šriftus kaip http://sriftai.gifmania.lt/. Tai naudoti kompiuteriuose su ”Windows” operacinių sistemų standartą. Tai yra labai dažnas jos naudojimas vidaus ir profesinėje aplinkoje, kurios reikalauja išskirtinio spausdinimo kokybę. Failo formatas turi plėtinį .ttf
  2. 2. PostScript (Type 1) ”PostScript” yrapirmasis failo formatą šriftus. Sukūrė Adobe pirmiausia spausdintuvams. Tai” puslapio aprašymo kalbą (PDL puslapio aprašymo kalbą), naudojami daugelyje senesnių spausdintuvams. Jis pradėjo kurti 1976 metais ir vėliau persikėlė į ”Xerox PARC su. Jo kūrėjas Jonas Warnockas kuris naudojamas, kad besivystančių rasti Adobe 1982 metais. Taioriginalus formatas šių failų ir šiandien vis dar naudojamas. ”PostScript” skiriasi nuo kitų pagrindinių formatų spausdintuvų, naudojamas visą programavimo kalbą aprašyti spausdinimo vaizdą. Failas gali būti siunčiami į lazerinį spausdintuvą ar kitą išvesties įrenginį, aukštos kokybės. Dėl šriftų rinkmenas turi 300 dpi taškų colyje. Šis formatas yra ne paprastai rasti parsisiųsti svetainės, tailabiau profesionalus formatas, tačiau vis dar naudojamas. PostScript šriftai yra lygesnė, išsamios, aukštos kokybės raidės, tačiau yra sunkesni failus. Tai naudojimas yra siauresnė formatais spausdinimui, ypač profesionalios kokybės spausdinimo knygų, plakatų ir žurnalų. ”Windows” operacinės sistemos palaiko šį formatą be jokių problemų, tačiau jų svoris leidžia jas nepatartina naudoti. Failo formatas turi plėtinį .ps Šis pavyzdys paimtas iš Wikipedia, kaip kodas pateikiama šia kalba. http://lt.wikipedia.org/wiki/PostScript
  3. 3. OpenType (OTF) OpenType buvo sukurtas ”Microsoft” ir ”Adobe”, kad kitas žingsnis Apple ”TrueType ir PostScript formatu Adobe. ”Microsoft” norėjo turėti savo formatą ir bandžiau Su šriftus pažangias technologijas, ”GX Tipografija”, tačiau tai nepadėjo ir sukūrė TrueType Open 1994. Prisijungė Adobe technologijos prisideda prie 1 tipo formatu plėtrai. Įrišimo ir lėmė, kad OpenType. ”Adobe” ir ”Microsoft” toliau plėtoti ir paramą OpenType formatu tapti universalus atviro standarto formatas visuose kompiuteriuose.Tarptautinių standartų biuras (Tarptautinės standartizacijos organizacijos standartą ISO) priėmė jį kaip standartinį formatą, bet nebaigė universalized, tai antras formatas dabartinių operacinių sistemų naudojamos. Failo formatas turi plėtinį .otf Formatai, šriftų, skirtų operacinių sistemų Visi formatai yra suderinami, dabartinės programos ir Microsoft Windows operacinės sistemos palaiko visus tris formatus. Kompiuteriai su ”Mac” operacinių sistemų, tokių kaip Mac OS X taip pat palaiko tris formatai. Ši operacinė sistema yra įdiegta pagal nutylėjimą Šriftas knygų programą valdyti šiuos failus. Dėl Linux operacinių sistemų, taip pat remti formatai šriftus, nors failų valdymo sistema yra skirtinga.

×