Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Workplace by Facebook

400 visualizaciones

Publicado el

Połącz wszystkich swoich pracowników w firmie i obróć pomysły w czyny. Workplace by Facebook to dedykowana i bezpieczna przestrzeń dla firm, która ułatwia łączenie, komunikowanie się i współpracę wśród pracowników. Ponad 1,000 firm na całym świecie używa Workplace. Workplace zapewnia, oprócz uproszczonej komunikacji, transformację i digitalizację procesów.

Publicado en: Servicios
 • D0WNL0AD FULL ▶ ▶ ▶ ▶ http://1lite.top/V29dc ◀ ◀ ◀ ◀
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • D0WNL0AD FULL ▶ ▶ ▶ ▶ http://1lite.top/V29dc ◀ ◀ ◀ ◀
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí

Workplace by Facebook

 1. 1. Nowe narzędzie do komunikacji dla przedsiębiorstw
 2. 2. Zmień sposób pracy Połącz wszystkich pracowników w firmie i obróć pomysły w czyny. Dzięki grupom dyskusyjnym, spersonalizowanej tablicy, wiadomościom głosowym i wideo, możesz polepszyć komunikację wewnątrz i między firmami. A ponadto, przyśpieszy to wykonanie zaplanowanych rzeczy.
 3. 3. Grupy Współdziel z wybranymi osobami Cały zespół w jednym miejscu, co pomaga w podejmowaniu decyzji i wymianie informacji pomiędzy właściwymi pracownikami
 4. 4. Wielofirmowe grupy Pracuj z innymi firmami Współpracuj z ludźmi z innych firm, które również używają Workplace. (Grupy te są ukryte, i nikt, poza osobami w nich, ich nie widzi)
 5. 5. Aktualności Bądź na bieżąco W aktualnościach pokazuję się to co akurat się wydarzyło. Najnowsze wpisy, komentarze, wszystko co udostępniają współpracownicy.
 6. 6. Czat Wysyłanie i otrzymywanie bezpośrednio wiadomości w szybki i łatwy sposób.
 7. 7. Wyszukiwarka Szybkie wyszukiwanie Znajdź odpowiedź w dodanych wcześniej postach i plikach używając wyszukiwarki.
 8. 8. Transmisje wideo Łączenie się na żywo z innymi pracownikami i dzielenie się z nimi aktualnymi informacjami.
 9. 9. Admin Administrator ma dostęp do raportów i wskaźników związanych z aktywnością użytkowników. Może tworzyć i zarządzać grupami oraz społecznością na Workplace.
 10. 10. O to właśnie chodzi! Jednak Workplace w żaden sposób nie łączy się z Twoim osobistym kontem na Facebooku. Wygląda podobnie do znanego portalu społecznościowego Facebook?
 11. 11. Firmy, które już korzystają z Workplace
 12. 12. Pozostajesz w kontakcie, gdziekolwiek jesteś używając aplikacji Work Chat. Możesz wysyłać wiadomości i korzystać z wideo rozmów kiedy masz przy sobie tylko telefon.
 13. 13. Dlaczego warto używać Workplace? Brak reklam Zastępuje wewnątrz firmowe e-maile i komunikatory. Workplace to zupełnie odrębny produkt od Facebook’a, a jednak bardzo podobny wizualnie i analogiczny w użyciu. Ustawienie prywatności dla grup. W tym samym czasie możesz oglądać Live z prezentacji przełożonego, rozmawiać z kolegą przebywającym w innym kraju i dyskutować w grupie na temat prezentacji z osobami z teamu. Za pierwsze miesiące użytkowania nic nie płacisz.
 14. 14. Koszt użytkowania - opłata tylko za aktywnych użytkowników w danym miesiącu Np. firma z 1500 pracownikami (użytkownikami) płaci 3$ * 1000 + 2$ * 500 = 4000$ Poniżej 1000 użytkowników 3$ / miesiąc za 1 osobę 1001 - 10000 użytkowników 2$ / miesiąc za 1 osobę Powyżej 10001 użytkowników 1$ / miesiąc za 1 osobę Instytucje non-profit oraz organizację edukacyjne korzystają z Workplace za darmo.
 15. 15. Ochrona Ochrona serwisu jest stale kontrolowana i testowana. Informacje, które dodawane są Workplace w żaden sposób nie wpływają na osobiste konto na Facebook’u. Profile użytkowników tworzone są przez firmy, nie przez pojedyncze osoby.
 16. 16. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się ze mną! +48 503 878 687 monika.bysiewicz@flyonthecloud.com linkedin.com/in/monika-bysiewicz-a1348383 MONIKA BYSIEWICZ Sales specialist

×