Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Листівка до 8 березня 2017 року

2.005 visualizaciones

Publicado el

Листівка до 8 березня 2017 року
Розробка Центру гендерної культури.
м. Харків.
http://genderculturecentre.org/rozrobki-centru/

Publicado en: Educación
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Листівка до 8 березня 2017 року

  1. 1. CU LTU RE G EN D ERCENTRE MUSEUM ЦЕ ЦІКАВО ЦЕ ВАЖЛИВО ЦЕ ДЛЯ ВСІХ genderculturecentre.org М ОЖ У КАР’ЄРА НАВЧАННЯ СПРАВА Ж ИТТЯ ГІДНІСТЬ РІВНІСТЬ ДРУЖ БА ЛЮ БОВ Х ВПЕВ Б ЖІНВІРЦІ ЗНА Щ АСТЯ ПРАВА СІМ’Я БЕРЕЗ
  2. 2. Дякуємо ТОБІ за твої турботу і завбачливість... ...і бажаємо, щоб і в ТЕБЕ був час відпочити та насолодитись життям! Дякуємо ТОБІ за твої красу, бажаність та вишуканість… …і бажаємо, щоб і у ТОБІ спочатку бачили ДУШУ, а не тіло! Дякуємо ТОБІ за твої стриманість і терпіння… …і бажаємо і ТОБІ свободи емоцій та почуттів! Дякуємо ТОБІ за твою жертовність в ім’я чоловіка, дітей, рідних, суспільства… …і бажаємо, щоби всі вони поважали і ТВОЇ власні бажання! Будь такою, якою хочеш бути ТИ САМА... ...а не якою тебе хочуть бачити інші! Бажаємо таких людей поруч, які б любили не зручний для них образ... ...а СПРАВЖНЮ ТЕБЕ!

×