Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.
Навчатись – працюючи!
Ваша праця мудра – Ваша праця благородна
Наш ліцей – це наша історія.
Нам сьогодні – 50. Хочеться
низько вклонитися і подякувати
усім, хто причетний до
створення н...
У 80-ті роки училищем було
освоєно випуск складної
продукції – точильно-шліфу-
вальних верстатів 3К 634 і в
1983 році учил...
Професія одна на все життя
Верстатник широкого профілю
керує складним верстатом,
виготовляє деталі для різних
машин і прил...
Головне любити те, що робиш
Електрогазозварник з’єднує
(зварює) елементи метало-
конструкцій, трубопроводи,
деталі машин і...
Професія – гордість, професія – гідність,
Професія – щастя людського основа
Електромонтер з ремонту та
обслуговування елек...
Професія – твій компас у житті!
Предметом праці слюсаря з
ремонту автомобілів є
автомашини, системи, механіз-
ми, окремі п...
Знаю – хочу дізнатися - навчаюсь
Керує транспортними засобами
різного призначення, пере-
возить вантажі та людей. Перед
ви...
Людина лише там чогось домагається, де вона вірить
у свої сили
Професія оператора комп’ю-
терної верстки охоплює весь
спек...
Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти
любиш
Цей фах чудовий тим, що
майстер, виконуючи свою
роботу з душею, д...
Творчість – початок усього сущого
Не існує великих талантів без великої волі
Пісня і праця – великі дві сили
Рівненський професійний ліцей 50 років
Рівненський професійний ліцей 50 років
Próxima SlideShare
Cargando en…5
×

Рівненський професійний ліцей 50 років

10.151 visualizaciones

Publicado el

Рівненський професійний ліцей 50 років

Publicado en: Venta al por menor
 • Sex in your area is here: ❤❤❤ http://bit.ly/36cXjBY ❤❤❤
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • Dating for everyone is here: ❶❶❶ http://bit.ly/36cXjBY ❶❶❶
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí

Рівненський професійний ліцей 50 років

 1. 1. Навчатись – працюючи!
 2. 2. Ваша праця мудра – Ваша праця благородна
 3. 3. Наш ліцей – це наша історія. Нам сьогодні – 50. Хочеться низько вклонитися і подякувати усім, хто причетний до створення нашого навчального закладу, офіційна дата заснування якого – 4 квітня 1966 року. Для підготовки кваліфікованих робітників металообробного профілю наказом № 18 Державного комітету Ради Міністрів УРСР з професійно- технічної освіти від 04 квітня 1966 року № 206 було створено технічне училище № 4, підпорядковане Львівському міжобласному управлінню про- фесійно-технічної освіти. Нав- чальні кабінети та майстерні були розміщені в пристосованих приміщеннях по вул. Правди. В 1968 році технічне училище № 4 передано в підпорядкування Житомирського міжобласного управління освітою і було перейменоване в технічне училище № 3. В цьому ж році змінилася адреса училища. Воно перейшло в корпуси колишнього медичного учили- ща по вул. Комуністичній. В 1970 році у зв’язку з утво- ренням Рівненського обласного управління професійно-техніч- ної освіти училище було перейменоване в ТУ № 1 і лише в 1984 році у зв’язку з переходом профтехучилищ в розряд середніх, училище було перейменовано в професійно- технічне училище № 11. В 70-ті роки училище вийшло на передові позиції щодо підго- товки кваліфікованих робітників металообробного профілю. Не- одноразово брало участь у ВДНГ України. Кращий керівник гуртка технічної творчості Юра Петро Полікарпович був деле- гатом 5-го Всесоюзного з’їзду раціоналізаторів та винахід- ників, нагороджений срібною медаллю ВДНГ Радянського Союзу, золотою та бронзовою медалями ВДНГ України.
 4. 4. У 80-ті роки училищем було освоєно випуск складної продукції – точильно-шліфу- вальних верстатів 3К 634 і в 1983 році училище отримало власний товарний знак за номером 75843 на вигото- влення металопродукції. У відповідності з наказом № 535 Міністерства освіти і науки від 01.10.2002 року Рівненське професійно-технічне училище № 11 було реорганізоване в Рівненський професійний ліцей. Саме 2002 рік можна вважати роком закінчення кризи в нашому навчальному закладі, і початком розвитку сучасного професійно-технічного закладу, який користується повагою у роботодавців та популярністю серед випускників шкіл західного регіону України. За час своєї діяльності навчальний заклад із своїх стін випустив більше 23 тисяч кваліфікованих робітників. Нині ліцей – один з кращих в нашому краї. Адже саме тут, в ліцеї на юнаків і юнок чекають заповзяті, щирі, самовіддані педагоги – викладачі та майстри виробничого навчання. Праців- ники ліцею прикладають нема- ло зусиль, щоб підготувати надійну робітничу зміну, вихо- вати учнів на кращих традиціях українського народу, щоб вони стали гарними людьми. 50-річна історія Рівненського професійного ліцею – це історія професійного успіху, творчості та поваги до робітничого фаху. Не книжна, безлика і далека. Вона - у звичайному щоденному житті, історії цілих родин, тисячах людських доль. З впевненістю можемо заявити: ми готуємо професіоналів!
 5. 5. Професія одна на все життя Верстатник широкого профілю керує складним верстатом, виготовляє деталі для різних машин і приладів. Основний зміст його роботи – обробка металу різними способами. Верстатник широкого профілю має достатньо безпечні та сучасні умови праці. З кожним роком впроваджуються у виробництво високоякісні різці з нових матеріалів і сплавів, удосконалюється їх конструкція та геометрія. Створюються нові верстати з числовим і програм- ним управлінням. У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно- технічних навчальних закладів з професії «Верстатник широкого профілю» Свирибчук Юрій посів 7-ме місце.
 6. 6. Головне любити те, що робиш Електрогазозварник з’єднує (зварює) елементи метало- конструкцій, трубопроводи, деталі машин і механізмів за допомогою зварювального устаткування. Збирає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їхнє транспортування в межах робочого місця, налагоджує зварювальне устаткування, встановлює необхідний режим зварки, здійснює зоровий контроль швів. Запобігає виникненню напруги і деформа- цій у виробі. Праця електрогазозварника в основному ручна, виконується індивідуально, при мінімально- му діловому спілкуванні. Працює як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. В обласній олімпіаді з професії «Електрогазозварник» Щавюк Роман посів третє місце.
 7. 7. Професія – гордість, професія – гідність, Професія – щастя людського основа Електромонтер з ремонту та обслуговування електро- устаткування обслуговує силові і освітлювальні установки, здій- нює перевірку, розбирання і складання схем керування електроустаткуванням, підклю- чення до електросистеми цеху нового обладнання, його перевірку, регулярний нагляд за його роботою. Він виявляє вузли, де виникло замикання, здійнює вимкнення цих вузлів із мережі, розбирання, заміну, складання і вмикання уста- новки. Електромонтер працює інди- відуально або у бригадах з дво– або тризмінним режимом роботи з регламентованою обідньою перервою, за так званим "поточним графіком”.
 8. 8. Професія – твій компас у житті! Предметом праці слюсаря з ремонту автомобілів є автомашини, системи, механіз- ми, окремі прилади, а також їх частини і деталі. Основні операції: розбирання, ремонт, складання, регулювання, комплексне випробовування відповідно до технічних умов експлуатації агрегатів і вузлів автомобілів різних марок. У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» серед учнів ПТНЗ Герасимчук Василь та Васькевич Олександр посіли перше та третє місця, відповідно. Герасимчук Василь став дипломантом ІІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу фахо- вої майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомо- білів» серед учнів ПТНЗ.
 9. 9. Знаю – хочу дізнатися - навчаюсь Керує транспортними засобами різного призначення, пере- возить вантажі та людей. Перед виїздом з гаражу перевіряє справність механізмів машини. Виконує роботи щоденного технічного обслуговування автомобіля. У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Водій автотранс- портних засобів» серед учнів ПТНЗ Михасюк Владислав посів третє місце. В обласній олімпіаді з професії «Водій автотранспортних засобів» серед учнів ПТНЗ Васькевич Олександр та Систук Павло зайняли перше місце. У ІІ етапі обласного конкурсу серед майстрів виробничого навчання з професії «Водій автотранспортних засобів» Псарьов Іван Володимирович посів третє місце.
 10. 10. Людина лише там чогось домагається, де вона вірить у свої сили Професія оператора комп’ю- терної верстки охоплює весь спектр видавничої справи, комп’ютерного дизайну та поліграфічних послуг. Професія оператор електронно-обчи- слювальних та обчислювальних машин охоплює всі сфери професійної діяльності, де необхідна обробка інформації за допомогою комп’ютера. Комп’ютерна верстка – один із основних процесів полігра- фічного виробництва, в ході якого друковане слово отримує закінчений вигляд Також комп’ютерна верстка охоплює й безмежні Інтернет-простори. Сайт Рівненського професійного ліцею займав друге та третє місця у обласних конкурсах веб- сайтів ПТНЗ
 11. 11. Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш Цей фах чудовий тим, що майстер, виконуючи свою роботу з душею, дарує радість не тільки людям, а й сам отримує від своєї роботи величезне задоволення. Про- фесія перукаря – це мистецтво, яке допомагає реалізувати свій потенціал. Перукар – це і художник, і психолог, і довірена особа! Без послуг перукаря не обходиться жодна людина. Хороший пе- рукар завжди даруватиме людям тільки красу і своє неповторне мистецтво! Учні та майстри ліцею беруть участь та займають призові місця у фахових конкурсах, що проводяться Спілкою перукарів України. Одемчук Марія Іванівна зайняла третє місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед майстрів в/н з професії «Перукар».
 12. 12. Творчість – початок усього сущого
 13. 13. Не існує великих талантів без великої волі
 14. 14. Пісня і праця – великі дві сили

×