Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×

CareerDAYS 2019

Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio

Eche un vistazo a continuación

1 de 15 Anuncio

Más Contenido Relacionado

Presentaciones para usted (17)

Similares a CareerDAYS 2019 (20)

Anuncio

Más reciente (10)

CareerDAYS 2019

 1. 1. B2B point of view
 2. 2. Proč jsme pro vás relevantní? 39% cílové skupiny si myslí, že právě vy je připravíte na jejich budoucí povolání. Není to o dvou dnech, je to o přesahu. Akce není jen o tom, že přijdete, dva dny s námi přežijete a rozloučíme se. Aktuálně jednáme s Forbes a Hospodářskými novinami a budujeme přesah. Budujeme povědomí, nejen jednorázovou akci. Víme, kdo jde na akci. Účastníky během registrace podrobujeme otázkám, které nám umožní specifikovat jejich motivaci a pro-aktivitu. Absolventi nevědí, do čeho jdou, pojďme jim společně říct, o čem daná pozice je. Dvojnásobek platu agentuře? Nechceme vám dodat člověka, chceme vám dodat síť kontaktů. https://www.educationandemployers.org/wp-content/uploads/2014/06/deloitte-eet-young-people-succeed-report-final.pdf https://www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/global/Documents/About-Deloitte/gx-2018-millennial-survey-report.pdf https://www.mckinsey.com/~/media/mckinsey/business%20functions/mckinsey%20analytics/our%20insights/mckinsey%20quarterly%202018%20number%203%20o verview%20and%20full%20issue/mckinsey-quarterly-2018-number-3.ashx
 3. 3. WHYHOWWHAT Záleží nám na naší budoucnosti a chceme změnit svět k lepšímu. Chceme ambiciózním mladým lidem ukázat, co můžou od života a kariéry očekávat, motivovat je a ukázat jim cestu, která je bude naplňovat. Spojení nejen mezi mladými lidmi, firmami a startupy, ale i jednotlivci, kteří již dokázali mnoho. Chceme ukázat, jaké jsou možnosti napříč firem a oblastmi. Možnost předat zkušenosti, sdílet příběh a zajímavosti z profesního života. Každoročně pořádaná dvoudenní konference, na které se ukáže přes 40 firem, startupů a speakerů. Case studies, workshopy, panelové diskuze a speakeři, kteří předají své znalosti a zkušenosti více než 400 účastníkům (avšak, quality over quantity). Aktivně propojujeme cílovou skupinu s příležitostmi a vytváříme networkingovou atmosféru. Jsme studenti, kteří akci pořádají pro studenty. Víme, co chceme.
 4. 4. Kdo je naše cílová skupina? Naší cílovou skupinou jsou lidé ve věku 21-26 let. Aktivně cílíme na ekonomické, business a marketingové obory. Propagujeme na studenstkých skupinách, jsme ve spojení se studentskými spolky a s pražskými univerzitami (ČVUT, VŠE, Univerzita Karlova a soukromé vysoké školy). Sekundárním cílem je zaujmout i mladé lidi z technických oborů. V tomto ohledu je naším prvním krokem účast speakerů z Tableau a STRV.
 5. 5. Co můžeme nabídnout? Attendance & promotion Dáme vaší firmě prostor a zviditelníme vás. Natočíme rozhovor, zajistíme live-stream z akce a společně vytvoříme obsah tak, abyste komunikovali přesně to, co potřebujete. Workshopy Pobavíme se o tom, co je relevantní pro vás, co je relevantní pro účastníky a společně dáme dohromady takový workshop, o který bude zájem. Data Za dobu pořádání akce máme síť kontaktů. Tento ročník budeme pracovat s lidmi již při registraci. Vybereme účastníky, kteří jsou pro vás relevantní. Především chceme pracovat s vašimi potřebami.
 6. 6. Kdy a kde? Datum akce je synchronizováno s rozvrhem studentů - termíny diplomových prací. Akce se uskuteční 17-18.4. v Cubex Centru Praha. Vzhledem k množství programu, speakerů a firem je akce opět dvoudenní.
 7. 7. Kdo jsou naši speakeři? Vzhledem k trendům na trhu práce a budoucím predikcím, nám nedává smysl zaplňovat touto akcí volná pracovní místa, nýbrž chceme doručit hodnotu. Spojili jsme se s jednotlivci, kteří mají co říct. Šimon Pánek Člověk v tísni Pavel Čejka Tableau Michal Šmída Twisto Matěj Matolín STRV A pár dalších přibyde …
 8. 8. Na čem stavíme marketing? Tentokrát jsme zvolili jiný přístup, než naši předchůdci. Místo kreativních postů jsme data-driven. Máme víc než 5 let dat z našich akcí. Víme, jak se chovají uživatelé na webu a které příspěvky mají největší dosah. Pracujeme s nástroji Google Analytics, Facebook Pixel, Mailchimp a Page Analytics. V reálném čase jsme schopni měřit úspěšnost a přizpůsobovat se. Mimo jiné máme mnoho předchozích ročníků, ze kterých se učíme a jejichž chyby nebudeme opakovat. V tomto ohledu máme relevantní zpětnou vazbu od desítek firem a stovek studentů. Akci budujeme na těchto základech.
 9. 9. Co tedy budeme dělat? První kontakt proběhne na sociálních sítích a na emailu. Máme síť pěti tisíc přímých kontaktů a dosah více než patnáct tisíc lidí v rámci naší cílové skupiny. Udržení potenciálních zákazníků bude primárním účelem Instagramu. Tato platforma není o získávání nových leadů, nýbrž o práci s existujícími. Call-to-action v rámci Google Adsense a webu. Retargeting v podobě zajímavých firem a speakerů. Chceme člověka dostat ke koupi vstupenky a následně k osobnostnímu dotazníku. Věříme, že dnešní svět je především o datech, proto chceme sbírat data. I za cenu, že nakonec nikdo nepřijde.
 10. 10. Známe realitu našeho marketingu
 11. 11. KPIs & ROI ● Organický a placený dosah - 30:70 Důležité je umět rozlišit a úměrně kombinovat. Správně vyvážit relevantnost ve fázi atrakce. Nechceme účastníky, protože si je zaplatíme, zároveň chceme oslovit 100% naší cílové skupiny. ● Web - Bounce rate < 35% Visitor, který přijde na web, již ví, o čem akce je a že chce přijít. Na webu všechno shrneme a pokračujeme k samotné vstupence. V případě, že návštěvník web opustí v určitém časovém rozmezí a spadá do naší cílové skupiny, pak je zacílen pomocí Google Adsense. Exit rate nebereme příliš v potaz, jelikož page-visitors o nás neslyší poprvé. ● Emails - Click rate > 12% Komunikujeme nové řečníky a důležité informace, které zajistí úvodní atrakci. Následně lead směřujeme na sociální sítě a nakonec na web.
 12. 12. KPIs & MoS Během samotné akce nás zajímá především okamžitá zpětná vazba. V tomto ohledu nám pomůže brněnská firma Eventee. Zároveň zapojíme technologie jako je Sli.do. Chceme maximálně zapojit publikum. Nechceme, aby si přišli odsedět. Dalším ukazatelem je dosah online příspěvků z akce. Jedna věc je, že budete vidět na akci, chceme však, aby vás viděl celý svět. Po akci nás čeká debriefing. Poskytneme chybějící kontakty na účastníky, se kterými jste se bavili. Dáme vám k dispozici fotky a především nás zajímá vaše spokojenost. V případě zájmu, budeme mít v rukávu další akce, o kterých se rádi pobavíme.
 13. 13. Timeline Leden - únor Má to pro vás smysl? Společně zjistíme, jaké problémy řešíte a jak vám můžeme pomoci. Pobavíme se, co konkrétně vám můžeme nabídnout. Únor Finální rozhodnutí Do konce února musíme mít uzavřený line-up firem. Po samotném rozhodnutí nás toho mnoho ještě čeká. Nemůžeme řešit vše na poslední chvíli. Duben-květen Detaily a debriefing Postaráme se o vás. Budeme řešit poslední detaily, během kterých vám budeme k dispozici. Po akci si u kávy sedneme a řekneme si, co bylo dobré a co zlepšit. Březen Váš program Společně dáme dohromady váš program, řekneme vám konkrétní termíny. Začneme vás promovat a pořádně šlápneme do B2C.
 14. 14. A co vy? Pojďme společně zjistit, zda vám to dává smysl. Jan Soukup +420 731 55 75 24 jan.soukup@aiesec.cz LinkedIn

×