Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

No.4 5 global-trends_tr

98 visualizaciones

Publicado el

Küresel Pazarlama Trendleri

Publicado en: Marketing
  • Inicia sesión para ver los comentarios

No.4 5 global-trends_tr

  1. 1. Küresel Pazarlama Trendleri
  2. 2. 1 Küresel Trendler #1 #1. Dijital Zeka Fiziksel ve dijital dünyalar Dijital zeka IoT’den (nesnelerin interneti) daha büyüktür. Dijital zeka, bağlı cihazların tüm bireysel zekasını kapsar, davranışları analiz eder ve süreçleri otomatikleştirir. Dijital zeka akıllı cihazlar üzerindeki kontrolümüzü ve iç görümüzü geliştiren yeni bir katmandır. 2020 yılına gelindiğinde, IoT’in 30 milyar özerk cihaz da dahil olmak üzere 212 milyar cihaza ulaşması bekleniyor.
  3. 3. 1 Küresel Trendler #2 #2. Sınır tanımayan şirketler İş gücünden buluta Sadece ofis alanından bahsetmiyoruz, her bağlı personelin iş gücünü artıran yepyeni bir dünya. Fiziksel sınırlar bugünün dünyasında engel oluşturuyor. Bu muhtemelen hiçbir ücret ödemeden mevcut zorlukların üstesinden gelecek ve sınırsız fırsatlar açacak bir mobil işgücü. GE, Mastercard veya Facebook gibi şirketlerin küresel ölçekte en zorlu veri sorunlarını nasıl ele aldığını ve çözdüğünü düşünün.
  4. 4. 1 Küresel Trendler #3 #3. Tedarik Zinciri Bilginin Dolaşıma Açılması Kısmi çözümler veya çözüm sağlayıcıları, kurumsal düzeyde veri işlemede verimsizliğe neden olur. Veri siloları veya bağımsız veri sağlayıcıları, erişim sorunları nedeniyle hem küresel hem de daha düşük ölçekte kirlilik yaratır. Verilerin gücünü ve değerini ortaya çıkarmak için, şirketler bir tedarik zinciri gibi verileri işlemeli, birbirine bağlı olmalı ve şirketlerin içindeki veri akışını kolaylaştırmalıdır. Dijital dünya her yıl iki kattan fazla büyüyor ve 2020 yılına gelindiğinde, dolaşımdaki verilerin boyutu 40.000 milyar TB‘a ulaşacak, yani dünyadaki her erkek, kadın veya çocuk başına 5.200GB veri.
  5. 5. 1 Küresel Trendler #4 #4. Ölçeklerden Faydalanmak Donanım geri döndü Son 10 yılda yazılımdaki gelişmeler donanıma gölge düşürdü. Ancak donanım, daha büyük, daha hızlı ve daha ucuz veri ambarı çözümlerine ihtiyaç duymaktadır. İçinde bulunduğumuz yeni dünyada donanım markaların dijital dünyaya taşınmasından çok daha önemlidir. Şimdi yeni teknolojiler SSD, harici bellek, RAM veya kuantum hesaplama eskisinden daha hızlıdır ve yüksek ölçekli sistemlere yol açmıştır.
  6. 6. 1 Küresel Trendler #5 #5. Her zaman açık şirketler Hayatta kalan çözümler Özellikleri karşılayan çözümler asla yeterli değildir. Her koşulda çalışacak, hayatta kalacak, her zaman erişilebilir olacak ve dinamik olacak çözümler üretmeliyiz. Bu nedenle tasarım özellikleri ve yaklaşımı değişmelidir. Dijital hizmetlerde başarısızlığın ortalama maliyeti dakikada $7.000. GM‘da bu maliyet dakikada $1mi. Artık her şirket neredeyse dijital, bu nedenle müşteriler dijital hizmetlerin siber saldırılar, fırtına, deprem veya sistem güncellemesi gibi durumlar altında bile çalışmasını beklerler.
  7. 7. KREA Digital Marketing Services+ Bestekar Şevki Bey Caddesi No. 24 Balmumcu 34389 Istanbul Turkey + T : +90 212 275 4332 F : +90 212 275 1158 + http://krea.digital info@krea.digital + 7 Bize Ulaşın

×