Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Adminprocedure ukr

  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Adminprocedure ukr

  1. 1. ВАЖЛИВО: Оцініть свій стан здоров’я! ПАМ’ЯТАЙТЕ: якщо Вам зле або у Вас є хронічні захворювання, Ви маєте право отримати допомогу лікаря (у тому числі за Вашим вибором). Повідомте працівнику поліції контакти Вашого лікаря у разі потреби. pro-bono.in.ua ulaf.org.ua pro-bono.in.ua ulaf.org.ua За підтримки Державного Департаменту США Ваші права: мати адвоката за рахунок держави; знати посаду, прізвище, ім’я та по бать ;локоторпалалксакя,ибосоівок бути повідомленим зрозумілою мовою про підстави затримання; негайно повідомити про затримання близьких родичів, власника відпо відного підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган (через працівника правоохоронного органу); оскаржити дії в рамках адміністративного затримання до умокя,ибосоичунагроодоба,удус підзвітна посадова особа/орган, який застосував ці дії (затримання, огляд, вилучення посвідчення водія тощо); отримати відшкодування, якщо такі дії будуть визнані незаконними. Ви зобов’язані: бути ввічливим, погодитись гідно; виконувати законні вимоги праців ника правоохоронного органу. ПАМ’ЯТКА ЗАТРИМАНОМУ в адміністративному порядку в адміністративному ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА http://ulaf.org.ua/np/ 1
  2. 2. ВАС ЗАТРИМАЛИ в адміністративному порядку. Що потрібно: Стримати емоції, заспокоїтись Уважно прочитати текст: МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ адміністративного затримання: особистийогляд(повиненпроводитись особою однієї статі із затриманим), огляд речей і вилучення речей та документів, у тому числі посвід чення водія, нагородної, вогне їончитамвенп,їокьсвилсимїоньлап артемілім5,4данопурбілакїорбз і швидкістю польоту кулі понад 100 їондолохатуднукесазвіртем зброї, бойових припасів і спеціаль них засобів самооборони, тимчасове затримання транспорт ного засобу, відсторонення водіїв від керування имивокчір,имабосазиминтропснарт і маломірними суднами та огляд огончитокран,огоньлогокланатсан чи іншого сп’яніння, а також щодо хикьсракілмовилпвдіпяннавубереп препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції. Ці дії здійснюються у порядку, передбаченому Кодексом України про адміністративні правопорушення або іншими законами. МЕТА адміністративного затримання: припинення адміністративних пра вопорушень, коли вичерпано інші заходи впливу, встановлення особи (якщо у неї відсутній документ, який посвідчує особу), складання протоколу про адмініст ративне правопорушення у разі неможливості складання його на місці вчинення правопорушення (якщо складання протоколу є обов’язковим), забезпечення своєчасного і пра вильного розгляду справ та виконання постанов у справах про адміністративні правопорушення. Відомості про ці дії обов’язково вно сяться в протокол про адміністративне затримання / в протокол про адмініст ративне правопорушення ОФОРМЛЕННЯ адміністративного затримання: Працівник правоохоронного органу обов’язково складає протокол про адміністративне затримання, який Ви маєте підписати. Про відмову від підпису робиться запис у протоколі. СТРОК адміністративного затримання: Винятки: незаконний перетин (спроба пере тину) державного кордону України; порушення правил обігу наркотич них засобів і психотропних речо вин не більше трьох діб з обов’яз ковим повідомленням прокурора не пізніше 24 годин після затримання. Загальне правило – не більше трьох годин.

×