Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.
Haziran
UYGULAMAYI İNDİR
Trendbera App
Store’da!
Her ay dijital dünyaki
gelişmeleri sizlere
aktardığımız trend
raporlarına artık A...
KAYNAK
Instagram’a video
özelliği eklendi!
Instagram kullanıcılarını
sevindiren bu yeni
özellik ile artık
Instagram’da 13
...
VİDEOYU İZLE
The Office
Turntable
Hamburg merkezli plak
şirketi Kontor Records
çok keyifli bir işe imza
atmış. Hediye olar...
VİDEOYU İZLE
Bırakın balonlarınız
uçsun!
Oturduğumuz yerden
hiç internet bağlantısı
olmayan yerlere
internet bağlantısı
sa...
UYGULAMAYI İNDİR
Haftaya dışarıda
yemek yiyelim mi?
Programlarınızı
önceden hazırlıyor fakat
son dakika hep bir
engele mi
...
KAYNAK
Facebook
reklamlarındaki
değişim
Açıklamaya göre,
reklam gelirlerini
artırmanın yanı sıra
reklam verenlerin de
işin...
VİDEOYU İZLE
Nasıl kahraman
olunur?
Heineken keyifli işlere
imza atmaya devam
ediyor. Bir hikayeye
«tepeden düşmek»
nasıl ...
VİDEOYU İZLE
#LiveForNow
Sokakta yürürken uçan
bir adam gördüğünüzü
hayal edin, tepkiniz
nasıl olurdu? Pepsi Max
Dynamo il...
KAYNAK
Bu sıra bitmez!
Desek de, bir türlü
sıradan çıkmayı göze
alamayız çoğu zaman.
Mucize uygulama
Waitbot ne kadar sıra...
KAYNAK
Facebook’ta
hashtag olur mu?
Evet, Facebook artık
olacağını açıkladı! Karar
pek çok tartışmaya yol
açsa da Facebook...
VİDEOYU İZLE
Mesafeler önemli
değil
Molson, Avrupa’nın
farklı bölgelerinde
yaşayan Kanadalıları
düşünerek sıradışı bir
pro...
KAYNAK
Telefonla kontrol
edilen sırt çantası
Bisiklet kullanmayı
seviyorsanız bu sizin için
yüzyılın icadı olabilir!
Birgü...
KAYNAK
Samsung ile
geçmişe yolculuk
2009’dan bu yana
Foursquare’de yaptığınız
tüm check-in’leri görmek,
hangi kafede ne ka...
VİDEOYU İZLE
Sakız çiğneyerek
oyun oynamak mı?
Evet, Gumulon’da
yapmanız gereken tek
şey sakız çiğnemek!
App Store’dan ücr...
VİDEOYU İZLE
Dikkat ambulans
geliyor!
Ekvator’da ambulansların
ulaşımını hızlandırmak için
tüm dünyaya örnek
olabilecek bi...
VİDEOYU İZLE
Instagramimation
Garanti ediyoruz Paul B.
Cummings ve Eriq
Wities'in videosunu
izlediğinizde aslında bu
video...
KAYNAK
Social Stock Ticker
CEO’lara özel Sosyal
Medya Bilançosunu
raporlayan makine gün
içinde markanız
hakkında konuşulan...
VİDEOYU İZLE
Ay limon olursa
Luna Corona projesi için
astronomlar ve
profesörlerle yapılan
çalışmalar sonucunda
ay gerçek ...
VİDEOYU İZLE
Erkeklere hamilelik
deneyimi!
Huggies hamile
kadınların nasıl
hissettiğini babaların
anlamamasından yola
çıka...
VİDEOYU İZLE
Park yeri kapmaca
Smart, sandalye
kapmaca oyununu park
yeri kapmaca oyununa
dönüştürerek
katılımcılara oldukç...
KAYNAK
Bu Tweet 5 dakika
kalsın!
Efemr, tweetlerinizin
istediğiniz süre zarfını
geçince otomatik olarak
silinmesini sağlıy...
KAYNAK
Öğrencilere
müjdeli haber!
Birşey almak
istiyorsunuz ve o an
üzerinizde yeterli
miktarda para yok mu?
Mağazada ya d...
VİDEOYU İZLE
Food Link
Bu ayki Trend Raporumuzu
örnek bir Sosyal
Sorumluluk Projesi ile
sonlandırmak istiyoruz.
Otobüs dur...
Haziran 2013 - Trend Raporu
Próxima SlideShare
Cargando en…5
×

Haziran 2013 - Trend Raporu

940 visualizaciones

Publicado el

 • Sé el primero en comentar

 • Sé el primero en recomendar esto

Haziran 2013 - Trend Raporu

 1. 1. Haziran
 2. 2. UYGULAMAYI İNDİR Trendbera App Store’da! Her ay dijital dünyaki gelişmeleri sizlere aktardığımız trend raporlarına artık App Store’dan ulaşabilirsiniz. 
 3. 3. KAYNAK Instagram’a video özelliği eklendi! Instagram kullanıcılarını sevindiren bu yeni özellik ile artık Instagram’da 13 filtreden birini seçerek 15 saniyelik videolar paylaşmak mümkün.
 4. 4. VİDEOYU İZLE The Office Turntable Hamburg merkezli plak şirketi Kontor Records çok keyifli bir işe imza atmış. Hediye olarak gönderilen zarfların içinden çıkan plaklar plakçalara dönüşüyor, size sadece akıllı telefonunuzla DJ’lik yapmak kalıyor!
 5. 5. VİDEOYU İZLE Bırakın balonlarınız uçsun! Oturduğumuz yerden hiç internet bağlantısı olmayan yerlere internet bağlantısı sağlamak ve insanların yüzlerine kocaman bir gülümseme kondurmak mümkün olabilir mi? Google Project Loon ile, evet!
 6. 6. UYGULAMAYI İNDİR Haftaya dışarıda yemek yiyelim mi? Programlarınızı önceden hazırlıyor fakat son dakika hep bir engele mi takılıyorsunuz? Aktivitelerinizdeki zamanlama hatasını minimuma indirecek mucize mobil uygulama Foresee ile tanışın!
 7. 7. KAYNAK Facebook reklamlarındaki değişim Açıklamaya göre, reklam gelirlerini artırmanın yanı sıra reklam verenlerin de işini kolaylaştırmayı amaçlayan Facebook’taki 27 reklam modelinin en az yarısı kaldırılacak.
 8. 8. VİDEOYU İZLE Nasıl kahraman olunur? Heineken keyifli işlere imza atmaya devam ediyor. Bir hikayeye «tepeden düşmek» nasıl olurdu hiç düşündünüz mü?
 9. 9. VİDEOYU İZLE #LiveForNow Sokakta yürürken uçan bir adam gördüğünüzü hayal edin, tepkiniz nasıl olurdu? Pepsi Max Dynamo ile görülmeye değer bir projeye imza atmış.
 10. 10. KAYNAK Bu sıra bitmez! Desek de, bir türlü sıradan çıkmayı göze alamayız çoğu zaman. Mucize uygulama Waitbot ne kadar sırada bekleyeceğinizi söylüyor ve son kararı size bırakıyor. 
 11. 11. KAYNAK Facebook’ta hashtag olur mu? Evet, Facebook artık olacağını açıkladı! Karar pek çok tartışmaya yol açsa da Facebook, kullanıcıların merak ettikleri bilgilere kolay ulaşabilmeleri açısından hashtag kullanımının çok önemli olduğuna inanıyor.
 12. 12. VİDEOYU İZLE Mesafeler önemli değil Molson, Avrupa’nın farklı bölgelerinde yaşayan Kanadalıları düşünerek sıradışı bir proje hayata geçirmiş; sadece Kanada pasaportu ile çalışan buzdolabı!
 13. 13. KAYNAK Telefonla kontrol edilen sırt çantası Bisiklet kullanmayı seviyorsanız bu sizin için yüzyılın icadı olabilir! Birgün akıllı telefonunuz aracılığıyla sinyal vermenin veya arkanızı görmenin mümkün olacağı aklınıza gelir miydi?
 14. 14. KAYNAK Samsung ile geçmişe yolculuk 2009’dan bu yana Foursquare’de yaptığınız tüm check-in’leri görmek, hangi kafede ne kadar vakit geçirdiğinizi incelemek ister miydiniz? Samsung artık kullanıcılarına infografiklerine ulaşma olanağı tanıyor!
 15. 15. VİDEOYU İZLE Sakız çiğneyerek oyun oynamak mı? Evet, Gumulon’da yapmanız gereken tek şey sakız çiğnemek! App Store’dan ücretsiz indirilebilen oyun, kullanıcılara sıradışı bir deneyim yaşatacak gibi duruyor.
 16. 16. VİDEOYU İZLE Dikkat ambulans geliyor! Ekvator’da ambulansların ulaşımını hızlandırmak için tüm dünyaya örnek olabilecek bir projeye imza atıldı. Ambulansların içine yerleştirilen butona basıldığında 1 km uzaklıktaki tüm araçlar ambulansın yaklaştığından haberdar olabiliyorlar.
 17. 17. VİDEOYU İZLE Instagramimation Garanti ediyoruz Paul B. Cummings ve Eriq Wities'in videosunu izlediğinizde aslında bu videonun 1.556 tane fotoğrafın ardarda konulmasıyla oluşturulduğuna inanmakta güçlük çekeceksiniz!
 18. 18. KAYNAK Social Stock Ticker CEO’lara özel Sosyal Medya Bilançosunu raporlayan makine gün içinde markanız hakkında konuşulan her şeyi dünya genelinde gerçek zamanlı takip edip sizin için fiziksel olarak basıyor.
 19. 19. VİDEOYU İZLE Ay limon olursa Luna Corona projesi için astronomlar ve profesörlerle yapılan çalışmalar sonucunda ay gerçek bir limon dilimi gibi görünerek Corona şişesi içindeki klasik yerini alıyor.
 20. 20. VİDEOYU İZLE Erkeklere hamilelik deneyimi! Huggies hamile kadınların nasıl hissettiğini babaların anlamamasından yola çıkarak olağanüstü bir projeye imza atıyor. Artık babalar da bebeklerinin tekmelerini hissedebilecek!
 21. 21. VİDEOYU İZLE Park yeri kapmaca Smart, sandalye kapmaca oyununu park yeri kapmaca oyununa dönüştürerek katılımcılara oldukça keyifli bir deneyim yaşatıyor.
 22. 22. KAYNAK Bu Tweet 5 dakika kalsın! Efemr, tweetlerinizin istediğiniz süre zarfını geçince otomatik olarak silinmesini sağlıyor. Bu sayede sinirle yazılan tweetler için duyulan pişmanlık son bulacak gibi duruyor. 
 23. 23. KAYNAK Öğrencilere müjdeli haber! Birşey almak istiyorsunuz ve o an üzerinizde yeterli miktarda para yok mu? Mağazada ya da markette beğendiğiniz ürün için sizin yerinize başkasının ödeme yapmasına olanak sağlayan mobil uygulama Ok’d tam size göre! 
 24. 24. VİDEOYU İZLE Food Link Bu ayki Trend Raporumuzu örnek bir Sosyal Sorumluluk Projesi ile sonlandırmak istiyoruz. Otobüs durağında beklerken akıllı telefonunuzla bir reklam panosundaki yemekleri diğer reklam panosundaki çocuğa ulaştırmak nasıl olurdu? Birleşmiş Milletler'in World Food Programme için geliştirdiği projeden çok etkileneceksiniz.

×