Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Українські сучасні книги

66 visualizaciones

Publicado el

Бібліографічний огляд літератури

Publicado en: Educación
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Українські сучасні книги

  1. 1. ALLPPT.com _ Free PowerPoint Templates, Diagrams and Charts КНИЖКОВА ВИСТАВКА - ОГЛЯД
  2. 2. Ліна Костенко Ліна Костенко... Її біографія – не тільки must read для дітей, а й обов'язкова для прочитання кожному свідомому українцю.
  3. 3. Ірен Роздобудько Одна з найуспішніших українських письменниць, книги якої не сходять з полиць книжкових магазинів роками, а за її сценаріями знято вже 12 фільмів.
  4. 4. Оксана Забужко «Нація, котра мислить про світ і себе в ньому категоріями позиченої мови, неминуче мислить несамостійно» Оксана Забужко
  5. 5. Марія Матіос Спроба батога для нації — ось чим є книги Марії Матіос. Її книги … — ц е удар і виклик. (Голос України)
  6. 6. Василь Шкляр Один із найвідоміших сучасних українських письменників. Деякі літературні оглядачі називають його «батьком українського бестселера»
  7. 7. Брати Капранови Ми любимо наших читачів з трьох причин: По-перше, без вас не існує нас. Письменник без читача – все одно що детонатор без гранати – клацає, але не вибухає. По-друге, без читача не існує книжки. Непрочитана книжка – це просто стосик задрукованого паперу. І тільки в голові читача вона перетворюється на твір мистецтва. По-третє, український читач – найкращий у світі. У цьому ми переконуємося щоразу, коли випадає поспілкуватися.
  8. 8. Макс Кідрук «Писати - це єдина річ, яка мені по-справжньому подобається» Макс Кідрук

×