Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.
İstanbul Butİk Masaj
Próxima SlideShare
Cargando en…5
×

Masöz Nadya İstanbul

1.122 visualizaciones

Publicado el

İstanbul bayan masöz Nadya Hanım otelde veya sizin yerinizde erkek veya kadın müşterilerine profesyonel masaj hizmeti vermektedir. Arayın, randevu alın.

Masaj terapisi boyunca isteyebileceğiniz en son şey müşteriniz konuşmadır. Eğer bir kişi masaj terapisi alırken gevşemek istiyorsa, durmadan konuşan bir kişi bunu zorlaştırabilir. Duymanız gereken tek ses; sessiz ve eğlendirici şarkılardır. Siz yine de bir soru sorulmadan pat diye konuşmaya başlamamalısınız.

Aklınızı mantığınıza oturtun. Bir masaj terapisi almaktan elde edeceğiniz en zor ve aynı zamanda en önemli yönlerinden birisi de zihninizi gevşetmektir. Uzman hazırlanırken, biraz derin nefes egzersizi yapmayı deneyin. Her nefes alışınızda kafanızdaki tüm dırdır ve zor düşünceleri topladığınızı hayal edin. Nefes verişlerde, bunların hepsini kasıtlı olarak ortama üfleyin, hayatınızdan atın. Gevşediğinizi hissedene kadar arttırarak devam edin.

#masöz #nadya #istanbul #terapi #terapist #anadoluyakası

Publicado en: Salud y medicina
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Masöz Nadya İstanbul

  1. 1. İstanbul Butİk Masaj

×