Publicidad
Publicidad

Más contenido relacionado

Publicidad
Publicidad

Top10

 1. NAJWARTOŚCIOWSZE STRONY POŚWIĘCONE BEZPIECZEŃSTWU W INTERNECIE
 2. SIECIAKI.PL  Ciekawa strona poświęcona tematyce bezpieczeństwa dzieci w sieci
 3. DZIECKO W SIECI strona utworzona w ramach program zainicjowanego przez Fundację Dzieci Niczyje. Podstawowym celem jest zwrócenie uwagi dorosłych i dzieci na zagrożenia związane z aktywnością pedofilów w sieci oraz edukacja w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu.
 4. SAFER INTERNET Saferinternet.pl - projekt, którego celem jest zwiększanie społecznej świadomości na temat zagrożeń, jakie niosą ze sobą najnowsze techniki komunikacji.
 5. PROJEKTY POLSKIEGO CENTRUM „SAFER INTERNET” Helpline.org.pl Dyżurnet.pl  projekt, w ramach  punkt kontaktowy, do którego udzielana jest pomoc młodym którego można internautom, rodzicom i anonimowo zgłaszać profesjonalistom w przypadki przypadkach zagrożeń związanych z występowania w korzystaniem z Internecie treści Internetu oraz telefonów komórkowych przez zabronionych prawem dzieci i młodzież.
 6. DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI  Szkoła Bezpiecznego Internetu  Kidmobile  Klikaj z głową  Nasze dzieci w sieci  Wnuki w sieci
 7. SZKOŁA BEZPIECZNEGO INTERNETU
 8. KIDMOBILE
 9. KLIKAJ Z GŁOWĄ Celem akcji „Klikaj z głową” jest pokazanie uczniom oraz nauczycielom jak mądrze i bezpiecznie korzystać z Internetu.
 10. WNUKI W SIECI
 11. BEZPIECZNY INTERNET Blog Jakuba Śpiewaka poświęcony bezpieczeństwu w Internecie
 12. BEZPIECZNIEJ W SIECI Strona poświęcona ogólnie pojętemu bezpieczeństwu w Internecie
 13. BEZPIECZNY PC portal, dzięki któremu można pobrać najnowsze wersje stabilnych i darmowych programów zabezpieczających
 14. VIRUSLIST.PL Strona z artykułami o zagrożeniach płynących z Internetu pisanymi przez analityków laboratorium antywirusowego firmy Kaspersky Lab.
 15. DOBRE PROGRAMY Strona ze sprawdzonymi programami do pobrania
 16. DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ Opracowały: Agnieszka Bieleń Dorota Radożycka
Publicidad