Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Bilo poland - prezentacja

1.965 visualizaciones

Publicado el

Jak przekonać klientów do tego, aby inwestowali w nieruchomości na rynkach azjatyckich?
Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista – trzeba opowiedzieć im o produkcie akcentując takie wartości jak bezpieczeństwo i zysk.

Jednak to nie wszystko. Kluczowe okazało się przekonanie klientów do potencjału drzemiącego w rozwoju gospodarczym Chin.

PS. Nowe logo firmy, które widnieje na pierwszym slajdzie to także nasze dzieło :)

Publicado en: Empresariales
  • Inicia sesión para ver los comentarios

Bilo poland - prezentacja

  1. 1. Nieruchomości w Chinach Inwestycje w nieruchomości na rynku chińskim Zyskownie, bezpiecznie, z potencjalem!
  2. 2. POTENCJAŁ Ostatnie lata to ciągły wzrost i umacnianie dominacji Chin na światowych rynkach. W 2013 dodatni bilans . , handlowy Chin wyniósł 259,8 mld dolarów. Takie wyniki pozwoliły Chinom osiągnąć najwyższe obroty handlowe na świecie. Wiemyjak wykorzystaćten potencjał i przełożyć to na realne zyski. Nieruchomości w Chinach Zvskownie, bezpiecznie, z potencjalem! “g . goj_ . ' ' 'o . , _ç I o 'a a b a- qra-oe Nieruchomościw Chinach › or . 4 ' - 0*. - zysm. ... ,mm. .., zm„m- z_- -r, ,4 g_ a. ; 1-21}- Chiny to najszybciej rozwijająca się gospodarka świata.
  3. 3. Inwestycje w nieruchomości od 170 000 zł Inwestycje w nieruchomości mieszkaniowe Znajdujące się w atrakcyjnych nadmorskich lokalizacjach Roczne, z możliwością przedlużenia na kolejny rok Building& Finance Firma założona w 1999 roku. Building & Finance stała się jedną z największych firm zajmującą się nieruchomościami w Chinach. Obecnie zarządza około 7 tysiącami apartamentów itysiącem biur. Nieruchomości w Chinach Zyskownie, bezpiecznie, z potencjalem!
  4. 4. Opowiadamy historie, które sprzedają! @š ! zliżed

×