Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×

Интернет-маркетинг: инструкция по эксплуатации

Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio

Eche un vistazo a continuación

1 de 120 Anuncio

Интернет-маркетинг: инструкция по эксплуатации

Descargar para leer sin conexión

Презентация для вебинара Дія.Бізнес
Спикер: Юрий Грузинский, Head of Enterprise Department
25 августа 2020, онлайн

Презентация для вебинара Дія.Бізнес
Спикер: Юрий Грузинский, Head of Enterprise Department
25 августа 2020, онлайн

Anuncio
Anuncio

Más Contenido Relacionado

Presentaciones para usted (12)

Similares a Интернет-маркетинг: инструкция по эксплуатации (20)

Anuncio

Más de Netpeak (20)

Más reciente (20)

Anuncio

Интернет-маркетинг: инструкция по эксплуатации

 1. 1. Інтернет-маркетинг: інструкція з експлуатації Юрій Грузинський Head of Enterprise Department Доповідач
 2. 2. Працюємо на ринку інтернет-маркетингу з 2006 року Більше 300 працівників в агентнстві, та 600 в групі
 3. 3. Enterprise Department 34 Успішних проектів 25 Сертифікованих фахівців
 4. 4. Клієнти Netpeak Agency
 5. 5. 1. Ринок Online / Тренди / Дані
 6. 6. 1. Ринок Online / Тренди / Дані Середньостатистичний користувач робить біля 150 «заходів» на день в тому чи іншому пристрої в мережі.
 7. 7. 1. Ринок Online / Тренди / Дані Динаміка зміни часу проведення користувачами в медійних каналах
 8. 8. 1. Ринок Online / Тренди / Дані Динаміка зміни часу проведення користувачами в медійних каналах в розрізі вікових категорій
 9. 9. 1. Ринок Online / Тренди / Дані За ОДНУ хвилину
 10. 10. 1. Ринок Online / Тренди / Дані Наші користувачі НЕ йдуть в онлайн. Вони ЖИВУТЬ в онлайні!
 11. 11. 1. Ринок Online / Тренди / Дані Динаміка зміни рекламних бюджетів в основних медійних каналах
 12. 12. 1. Рынок Online / Тренди / Дані Прогноз розприділення реклами між медійними каналами 2021
 13. 13. 1. Ринок Online / Тренди / Дані Аналітика / Базові дані – 20-30% операційного доходу втрачається через недостатні дані аналітики; Бренди розвиваються – біля 90% компаній з списку Fortune 500 завершили чи в процесі впровадження та налагодження big data аналітики; Маркетингові можливості – біля 74% маркетологів фокусуються на персоналізацію, як на ключовий фактор підвищення зацікавленості клієнта.
 14. 14. 2. Підготовка до просування в Інтернеті
 15. 15. 2. Підготовка до просування в Інтернеті Визначення та сегментація своєї ЦА
 16. 16. 2. Підготовка до просування в Інтернеті Диференціація, пошук УТП / “родзинки” проекту
 17. 17. 2. Підготовка до просування в Інтернеті Позиціонування
 18. 18. Як працює бізнес? Яка основна ціль проекту? 01 Який план в проекту / бізнесу для досягнення цілей? 03 Які дії для виконання цілі зроблені? 02 Яка маркетингова ціль, наскільки відповідає бізнес цілі? 04 Який тренд розвитку? 05 Яке позиціонування / УТП? 06 Команда проекта Що є в інхауз? 07 Який ресурс та бекграунд до впровадження змін? 08 Як побудований бізнес процес? 09 Економіка проекту 10
 19. 19. Відкриті інструменти Google Google Trends Serpstat Consumer barometer Аналіз проекту / ринку Market Finder
 20. 20. Аналіз проекту та конкуренції Проаналізувати статистику пошукових запитів та видачу 01 Видимість основних конкурентів і трафік 03 Проаналізувати ТОП видачі 02 Активність в соц. мережах 04 Профіль беклінків 05 Аналіз структури сайтів конкурентів 06 Контент 07 Оптимізація під мобайл 08 Канали та формати комунікації 09 Бар’єри і точки росту 10
 21. 21. 2. Підготовка до просування в Інтернеті Складові просування проекту онлайн ● “Правильний” сайт. ● Вибір відповідних інструментів на кожній з воронки продажу. ● Аналітика на всіх етапах. ● Високий рівень LTV клієнтів.
 22. 22. 3. Воронка продажів / Стадії
 23. 23. 3. Воронка продажів / Стадії Базова воронка продажів / Стадії
 24. 24. 3. Воронка продажів / Стадії Для чого нам потрібна ще одна модель? — перейти від централізованого маркетингу до дійсно клієнтоорієнтованого підходу; — враховувати можливості та особливості сучасного цифрового світу; — не копіювати шаблонні рішення, а створювати свою стратегію.
 25. 25. 3. Воронка продажів / Стадії
 26. 26. 3. Воронка продажів / Стадії
 27. 27. 3. Воронка продажів / Стадії Яка ціль кожного з етапів?
 28. 28. 3. Воронка продажів / Стадії Яка ціль кожного з етапів?
 29. 29. 2. Воронка продажів / Стадії В правильному місці в правильний час:
 30. 30. 3. Воронка продажів / Стадії В правильному місці в правильний час:
 31. 31. 3. Воронка продажів / Стадії
 32. 32. 3. Воронка продажів / Стадії Ідеальний світ відділу маркетингу:
 33. 33. 3. Воронка продажів / Стадії Ідеальний світ відділу маркетингу:
 34. 34. 3. Воронка продажів / Стадії Щасливий відділ маркетингу! :)
 35. 35. 3. Воронка продажів / Стадії Однак, що якщо маркетолог би управляв, для прикладу, футбольною командою? А ці хлопці що роблять? Вони НЕ ЗАБИВАЮТь ГОЛИ? ЗВІЛЬНИТИ!!! Забивають голи! Залишаємо!
 36. 36. 3. Воронка продажів / Стадії Однак, що якщо маркетолог би управляв, для прикладу, футбольною командою? Ці хлопці - ваші захисники бренду: дисплей, відео, ремаркетинг і т. і.
 37. 37. 3. Воронка продажів / Стадії На що ми орієнтуємося найчастіше? Ажіотаж навкруги етапу «Роблю» — продажі; — ліди; — дзвінки; — відправки форми; — підписки; — реєстрації.
 38. 38. 3. Воронка продажів / Стадії Продається все! Давайте вгадаємо бренди по слогану: Свято наближається! Щоразу що треба!Just do it! … і Сережа тоже!
 39. 39. 3. Воронка продажів / Стадії Продавати простіше, коли тебе знають :)
 40. 40. 3. Воронка продажів / Стадії Показники - охват аудиторії - кількість (чи %) взаємодій - ріст знання бренду - % нові відвідування - кількість переглядів відео-ролику - CTR - показник відмов - мікроконверсії, які допоможуть більш детально аналізувати наступний етап - асоційовані конверсії - транзакції / конверсії - дохід - % незавершених покупок - коефіцієнт конверсії - ROМI - лояльність покупців - LTV - повторні продажі - САС
 41. 41. 4. Інструменти / Відмінності
 42. 42. 4.1 SEO - Search Engine Optimization
 43. 43. 4.1 Інструменти. SEO SEO ( Search Engine Optimization) - дії, спрямовані на покращення видимості сайту у видачі пошукових систем (Google, Яндекс, Bing, Yahoo) за тематичними ключовими запитами. Мета: оптимізувати сайт і отримати довіру роботів, які допоможуть цільової аудиторії знайти ваш сайт, продукт, послугу або контент на ньому і зробити цільову дію
 44. 44. 4.1 Інструменти. SEO
 45. 45. 4.1 Інструменти. SEO. Блоки пошукової видачі Блоки - How to do. У відповідь на запити виду «як зробити щось», «Етапи», рецепт чогось ,пошук видає блок з списками.
 46. 46. 4.1 Інструменти. SEO. Блоки пошукової видачі Блок “схожі запити” - з списком, які можна розкривати в вигляді питань та відповідей.
 47. 47. 4.1 Інструменти. SEO. Блоки пошукової видачі Featured snippet (Розширені сніпети, нульова видача) - елемент видачі, який виводить відповідь на запит користувача над результатами пошуку в спеціально оформленому блоці.
 48. 48. 4.1 Інструменти. SEO. Блоки пошукової видачі Блок точних відповідей. Блок з точною та розгорнутою відповіддю на введений запит про якийсь об'єкт, предмет чи людину або людині.
 49. 49. 4.1 Інструменти. SEO. Блоки пошукової видачі Блок “Карусель” - тут можуть перебувати фото акторів, самі відповідні товари, бренди і інше.
 50. 50. 4.1 Інструменти. SEO. Блоки пошукової видачі Блок швидких відповідей
 51. 51. 4.1 Інструменти. SEO. Особливості Переваги: 1. Рентабельність. Залучений трафік - це користувачі, які ввели цікавить ключовий запит і прийшли на сайт з пошуку. Підвищуючи видимість сайту в пошуку, SEO підвищує дохід сайту. 2. Довгостроковий ефект. Ефект від оптимізації зберігається тривалий час. 3. Довірчі відносини з клієнтом. Користувачі можуть не довіряти рекламним оголошенням і охочіше переходити на сайти, що знаходяться в топі пошукової видачі. Недоліки 1. Тривалі терміни впровадження та отримання результатів. Нешвидкий результат. 2. Відсутність гарантій. 100% гарантій в SEO немає. 3. Необхідність складних технічних доробок. Велика кількість доробок на сайті і їх своєчасне впровадження.
 52. 52. 3.2. Інструменти. PPC PPC (pay per click) — це модель оплати інтернет- реклами, при якій рекламодавець платить за кліки по рекламному оголошенню. На ціну кліку може впливати безліч факторів: показник ефективності, відповідність посадкової сторінки, конкурентна активність. Ціль: привернути на сайт цільової трафік, який буде конвертуватися в клієнтів.
 53. 53. 3.2. Інструменти. PPC
 54. 54. 3.2. Інструменти. PPC. Youtube Формат оголошень в Youtube: ● In-Stream з можливістю пропустити; ● In-Stream без можливості пропуску; ● Video Discovery; ● Bumper Ads; ● Out-Stream; ● Masthead
 55. 55. 3.2. Інструменти. PPC. Discovery Ads Де показується реклама: ● На головній Youtube; ● В розділі з рекомендованими відео ● На вкладках “Промоакції” і “Соцмережі” в Gmail; ● В рекомендаціях Google. Завдяки алгоритмам Google, які розпізнають споживчі наміри, ваші оголошення побачать люди, які найбільш зацікавлені у вашій пропозиції і готові дізнатися про неї більше. За допомогою стратегій Максимум конверсій або Цільова ціна за конверсію ви зможете оптимізувати ставки для своєї компанії і швидше досягти поставлених маркетингових цілей.
 56. 56. 3.2. Інструменти. PPC. DIsplay Ads Види рекламних кампаній і оголошень: ● адаптивні медійні оголошення; ● графічні оголошення; ● GDN і Smart GDN кампанії. Види таргетингу в КМС: 1. Аудиторії за інтересами 2. Особливі аудиторії за інтересами 3. Особливі аудиторії за намірами 4. Схожі аудиторії (look alike) 5. Ремарентинг 6. Теми
 57. 57. 3.2. Інструменти. PPC. Google Shopping Google Shopping — це тип рекламної кампанії в Ads, який дозволяє рекламувати продукти інтернет-магазину в Google. За допомогою товарних оголошень рекламодавці показують в пошуковій видачі продукти, які шукають користувачі. Основні переваги шопінгових кампаній: В оголошенні користувач бачить назву товару, його ціну і зовнішній вигляд. Дані про ціну і наявність товару постійно оновлюються, що дозволяє уникнути зайвих витрат на рекламу і підвищує рівень лояльності клієнтів.
 58. 58. 3.3 SMM Задачі, які може вирішувати SMM для вашого бізнесу: 1. Створення додаткового джерела продажів. 2. Збільшення трафіку на сайт. 3. Підвищення впізнаваності та лояльності до бренду. 4. Просування товарів, акцій, бренду вибраної аудиторії завдяки таргетованій рекламі в Facebook та Instagram. В більшості випадків SMM не є основним інструментом підвищення продажів і збільшення прибутку. Просування в соціальних мережах - важлива і невід'ємна частина Інтернет-маркетингу, а також відмінний спосіб комунікації з потенційними клієнтами, роботи з лояльністю і залучення аудиторії.
 59. 59. Facebook в цифрах: активних користувачів на сьогоднішній день 2.5 млрд нових користувачів приєднуються до Facebook кожну хвилину 400 в середньому користувач відкриває цю соцмережу 8 раз в день споживачів зізналися про вплив Facebook на їх покупки в Інтернеті 44% користувачів, які переходили по рекламних оголошеннях, відразу робили покупки 26% середній вік користувача 25-34 года
 60. 60. Instagram в цифрах: користувачів перевіряють Instagram рідше ніж раз на тиждень 16% користувачів заходять в соцмережа мінімум раз на день 63% користувачів щодня дивляться Stories 500 млн користувачів відзначають, що більше довіряють бренду після перегляду Stories 62% людей кожен день заходить хоча б на одну бізнес-сторінку в Instagram 200 млн користувачів роблять покупки в Instagram 21% залученість для профілів брендів в Instagram вище, ніж в Facebook в 18 раз
 61. 61. Кому був би корисним SMM Корпоративні сайти Блоги і ЗМІ Інтернет- магазини Сфера послуг Особистий бренд
 62. 62. 3.4 Email-marketing ● вартість відправки листів відносно невисока ● конверсія з грамотно налаштованого інструменту email значно вище, ніж з інших каналів трафіку. Наприклад, конверсія з тригерних листів в інтернет-магазині може досягати показника в 5-7% ● сегментація бази по інтересам і інших параметрах дозволяє вирощувати конверсію ● це відмінний інструмент для «дожима» втрачених кошиків, переглядів і додаткових продажів супутніх товарів ● Плюси цей інструмент не може бути основним або єдиним його функції все більше і більше виконують повідомлення в месенджерах та чат боти Завдання, які може вирішити email для вашого бізнесу: ● зростання продажів і ефективності інтернет-маркетингу ● реактивация «сплячих клієнтів» ● просування товарів, акцій потрібної аудиторії завдяки сегментації ● зростання лояльності до бренду і впізнаваності
 63. 63. 60–80% користувачів, додавши товар в корзину — не здійснюють замовлення* Email приносить 5–10% від загального доходу Інтернет-магазину Конверсія в транзакцію з тригерних листів — 5–7% Конверсія в транзакцію по промо- розсилках — 8–14% Особливості Email за допомогою тригерних розсилок частину з них ми спонукаємо до покупки *
 64. 64. Для кого email-marketing буде корисний Для проектів, в яких виконується хоча б одна з умов: ● трафік від 50 000 унікальних відвідувачів на місяць; ● база email (органічно зібрана, не куплена) від 10 000 шт. Інтернет-магазини Контентні проекти Корпоративные сайті SaaS-проекти
 65. 65. Типы рассылок и инструменты Ручні: • промо-розсилки; • інфо-розсилки; • листи з метою реактивації бази контактів. Авто-листи: • покинута кошик; • покинутий перегляд; • підтвердження підписки; • welcome-серія; • сервісні або транзакційні листи (замовлення оформлене, замовлення відправлений, відгук + крос-сейл через промокод); • привітання з ДР і з іншими регулярними подіями.
 66. 66. Промо-розсилки: приклади оформлення
 67. 67. Тригерні розсилки: приклади оформлення
 68. 68. Воронка продажів / Стадії / Висновок Що важливо запам’ятати? — ми працюємо не з бюджетами клієнта, а з його аудиторіями — кожна аудиторія має свою цінність і може перейти на етап «Do / Роблю», однак не без нашої допомоги — ми повинні бути присутніми на кожному етапі прийняття рішень — не обмежуватися тільки конверсіями, кожен етап важливий в розрізі загального результату
 69. 69. 5. Аналітика
 70. 70. Аналітика. Принципи трекінгу Сеанс - це послідовність взаємодій користувача з веб-сайтом за вказаний проміжок часу. В рамках одного сеансу може статися кілька переглядів сторінок, подій, соціальних взаємодій і транзакцій електронної торгівлі. Якщо використовувати автоматичну позначку Google Реклами, то під час кожного кліка створюється унікальне значення кампанії (значення gclid). У зв'язку з цим кожен клік розглядається як окрема кампанія, а значить, в кожному випадку реєструється новий сеанс. UTM-мітки - невеликі фрагменти коду, які додаються в URL. Кожен параметр в UTM-мітці складається з двох частин - назва параметра і його значення.
 71. 71. Аналітика. Джерела
 72. 72. Аналітика. Функції та звіти
 73. 73. Аналітика. Функції та звіти Google показує вам цікаву і корисну рекламу в сервісах (таких як Пошук і YouTube), а також на сайтах і в додатках партнерів. Ваші інтереси.
 74. 74. Аналітика. Власні звіти.
 75. 75. Аналітика. Розрахункові показники Вычисляемые показатели определяются пользователем и рассчитываются на основе существующих данных. Они позволяют дополнить отчеты важной для вашего бизнеса информацией.
 76. 76. Post-view аналитика Post-view анализ - можливість відстежувати конверсії після показу банерів / відео навіть в тому випадку, якщо користувач не клікнув по посиланню на сайт. Post-view аналитика
 77. 77. Post-view аналитика
 78. 78. Що дає post-view аналітика? ● можемо більш ефективно оптимізувати кампанії за реальними конверсії; ● можемо більше вкладати в медійну рекламу з вимірюваних результатом; ● набагато більш швидке зростання аудиторії сайту за рахунок роботи на більш високому етапі воронки.
 79. 79. • Можливість відстежувати post-view - дозволяє використовувати медійну рекламу, як performance інструмент і працювати з ним за принципом окупності • Performance-медіа реклама дає можливість ростити аудиторію набагато швидше, ніж тільки пошуком і шопінгом • Зростання аудиторії дозволить масштабувати Smart Shopping і брендові кампанії. Висновки по performance-media
 80. 80. 6. Оцінка результату / Моделі атрибуції
 81. 81. Як це виглядає в звичайній GA?
 82. 82. В реальності картина дещо інша
 83. 83. В реальності картина дещо інша
 84. 84. Користь від контекстної реклами може бути неочевидна
 85. 85. Користь від контекстної реклами може бути неочевидна
 86. 86. Користь від контекстної реклами може бути неочевидна Модель атрибуції — правила розподілу цінності по кроках на шляху до конверсії.
 87. 87. Стандартна модель атрибуції
 88. 88. Модель Funnel Based
 89. 89. Модель оцінює складність проходження кроків до конверсії на конкретному сайті по «сирих» даних PPC / Search Remarketing Email
 90. 90. Модель оцінює складність проходження кроків до конверсії на конкретному сайті по «сирих» даних Нехай сума замовлення користувача становить $ 100. Ці $ 100 ви розподілите по сесіях наступним чином: Сесія 1 принесла вам 0,02 * 100 = $2; Сесія 2 принесла вам 0,57 * 100 = $57; Сесія 3 принесла вам 0,41 * 100 = $41 Якщо ми повернемося до прикладу з послідовністю каналів «пошукова реклама - ремаркетинг - email», за такою моделлю пошук приніс вам $ 2, ремаркетинг - $ 57, email - $ 41.
 91. 91. Для наочності давайте порівняємо ці результати з моделлю Last Non-Direct Click: Канал Класична модель для веб-аналітики (Last Non-direct Click) Обрана нами модель (Funnel Based) PPC / Search 0 2 Remarketing 0 57 Email 100 41 Відповідно до Last Non-Direct Click ви більш ніж в два рази переоцінили канал email, а також позбавили цінності безкоштовний пошук і ремаркетинг.
 92. 92. Модель — тільки початок Ми можемо аналізувати дані аж до будь-якого атрибута сесії (наприклад, кампанії). В одному звіті у нас дані по доходу, LTV, проходженням воронки. Ми рахуємо ROI за доходом і LTV для оцінки впливу кожної кампанії на різні етапи воронки продажів.
 93. 93. Звіти для відстеження ефективності контекстної реклами Нам потрібен звіт по каналах, джерелах і кампаніях. Кампанії повинні брати участь в звіті, тому що окремо на рівні джерела вплив може бути незначним. А кампанії можуть працювати на різних стадіях воронки продажів. See Think Do Care
 94. 94. Звіти для відстеження ефективності контекстної реклами
 95. 95. Звіти для відстеження ефективності контекстної реклами — у цьому звіті ми хотіли бачити дані про сесіях, користувачів, транзакціях, доході і витратах. Також нам потрібні більш складні дані: кількість перших замовлень у користувачів за період, LTV, кількість сесій, за які пройдена воронка. Все це вдалося розрахувати, об'єднуючи різні таблиці в BigQuery. — деякі дані в Google Analytics ми не передаємо, але можемо вивантажити їх безпосередньо в BigQuery і об'єднати з іншими даними. Наприклад, це можуть бути статуси транзакцій з CRM або інформація, яка персонально ідентифікує користувачів (email, ПІБ). Також частину даних нам необхідно виключити з розрахунків, щоб зробити аналіз більш об'єктивним (тестові замовлення). — в результаті об'єднання всіх даних ми можемо бачити, які канали, джерела і кампанії є ефективними. Якщо ми приймаємо рішення відмовитися від кампанії або джерела, то робимо це на основі більш об'єктивних даних.
 96. 96. Прийняття рішень за звітами для оптимізації контекстної реклами
 97. 97. Що ми зрозуміли після використання налаштованої моделі (3 місяці тесту) — деякі кампанії, що приносять мало реєстрацій, окупні за доходом і LTV, а ми хотіли їх відключити. — трафік на одні категорії більш окупний, ніж на інші. — кампанії, які приносять багато реєстрацій дійсно окупається, а не просто генерують реєстрації.
 98. 98. Результат Ми відключили 17% кампаній і заощадили 33% бюджету на контекстну рекламу.
 99. 99. Висновок — аналітика розумного бізнесу повинна відстежувати повністю все просування користувача по воронці продажів і коректно оцінювати внесок кожного каналу. — стандартні звіти Google Analytics, що працюють за моделлю Last Non-Direct Click, в цьому не допоможуть. — можна спробувати вирішити проблему за допомогою інструментів для моделювання атрибуції і підрахунку асоційованих конверсій або створити свою модель атрибуції на підставі вже існуючих моделей. Але і в цьому випадку кроки, за якими проходить користувач, не будуть оцінюватися з точки зору дій, які користувач виконав на даному етапі.
 100. 100. 7. Сall Tracking
 101. 101. Що таке колтрекінг? У більшості компаній від 15 до 100% продажів відбувається по телефону. Сервіси веб-аналітики не відстежують рекламні джерела дзвінків. Для цього і існує коллтрекінг або відстеження дзвінків. За допомогою підміни номерів сервіс коллтрекінга дозволяє визначити, звідки прийшов клієнт, коли дзвонить телефон. Завдяки цьому можна зрозуміти, яка реклама ефективна і приносить дзвінки, а яка - ні.
 102. 102. Види колтрекінгу Статичний - кожному рекламному джерела присвоюється окремий номер. Статичний коллтрекінг застосовується для офлайн-реклами. Динамічний - відвідувачам показуються різні номери. Динамічний коллтрекінг застосовується для онлайн-реклами. Після звернення по телефону в сервіс потрапляє інформація про джерело, поведінці клієнта, сторінці, з якої він здійснив дзвінок і т. Д. Комбінований - поєднує обидва види коллтрекінга. Застосовується, якщо реклама розміщується і в мережі, і офлайн. Або коли детальна інформація про дзвінки потрібно тільки за обмеженою кількістю джерел залучення трафіку.
 103. 103. Які задачі вирішує колтрекінг? - дозволяє вести статистику дзвінків по кожному каналу продажів / трафіку, тобто дивитися, звідки приходить найбільша кількість дзвінків і виділяти на цей канал значну частину бюджету; - визначати ключові слова, за якими найчастіше приходять користувачі, що здійснюють дзвінки, і саме на ці «ключі» підвищувати ставки, щоб отримувати по ним максимальну кількість показів; - інтегрувати статистику дзвінків в Google Analytics, щоб аналізувати поведінкові і демографічні характеристики користувачів і використовувати це для оптимізації рекламних кампаній; - прослуховувати записи розмов, щоб знаходити і усувати основні перешкоди до замовлення. При цьому вдосконалюється робота відділу продажів, а також вирішуються завдання щодо поліпшення якості сервісу; - бачити кількість пропущених (необроблених) дзвінків; - визначити ефективність кожного оператора, аналізуючи оперативність обробки дзвінків, співвідношення цільових дзвінків до прийнятих і те, про що я вже говорила вище, - записи розмов і відсоток пропущених дзвінків.
 104. 104. Які задачі вирішує колтрекінг?
 105. 105. Висновки Відстеження телефонних дзвінків рентабельно лише тоді, коли фахівці отриману інформацію вивчають і, головне, ведуть роботи над виявленими проблемами. Для бізнесу, в якому звернення по телефону грають важливу роль, ці дані будуть корисні для оптимізації витрат на маркетинг, розвитку проекту, оцінки та коригування роботи відділу продажів. Колтрекінг дає можливість: - оптимізувати рекламні кампанії і досягати рентабельну вартість дзвінка; - виявляти «слабкі місця» бізнесу (виявити проблеми з якістю послуг, що надаються і роботою колл-центру).
 106. 106. 8. Стратегія
 107. 107. Ціль - спланувати і досягнути росту проекту на визначений період (6 місяців); - мати узгоджене бачення з командою по розвитку проекту; - зафіксувати поточний стан та деталізувати кроки, які потрібно робити для досягнення цілі.
 108. 108. Детально дати відповіді на питання Яка основна ціль / КРІ проекту? 01 Який план в проекту / бізнесу для досягнення цілей? 03 Які дії для виконання цілі були зроблені / ретроспектива? 02 Яка маркетингова ціль, наскільки відповідає бізнес цілі? 04 Який тренд розвитку? 05 Яке позиціонування / УТП? 06 Команда проекту. Що є в інхауз? 07 Який ресурс та бекграунд до впровадження змін? 08 Як побудований бізнес процес? 09 Економіка проекту 10
 109. 109. Аналіз проекту та конкуренції
 110. 110. Аналіз проекту та конкуренції
 111. 111. Аналіз проекту та конкуренції
 112. 112. Аналіз сезонності
 113. 113. Перевірка гіпотез
 114. 114. Аналіз воронки / Шлях до конверсії
 115. 115. Аналіз воронки / Шлях до конверсії / Do
 116. 116. Аналіз воронки / Кастомні звіти 1. Розмічаємо подіями User Flow. 2. Вивантажуємо всі події за допомогою розширення Google Analytics для Google Sheets. 3. Зводимо всі дані у воронки.
 117. 117. Компонети - оцінка ринку та тренд: Serpstat, Google, Yandex, Mraleks; - поточне положення (конкурентный анализ Google/Yandex); - УТП (унікальна торгова пропозиція); - план дій на 6 місяців — січень - червень / липень - грудень; - план по ресурсах — команда, впровадження, бюджет; - KPI для оцінки досягнення цілі — погодити як міряти ефективність роботи; - оцінка результату; - опційні додаткові кастомні цілі і задачі; - автоматизація процесів / звітності.
 118. 118. Висновок Стратегія – не про абстрактні цілі, амбіції та бажання. Перш за все – це документ, який відображає ринок, тренди, основних конкурентів, позиціонування, чинники розвитку, детальний план дій та ресурс для запланованого темпу росту. Робота над стратегією та її реалізацією – все ж не візіонерське бачення на “п’ ятирічку”, а рутинний, трудозатратний процес з обов’язковим моніторингом результату та змін. Проект успішний лише тоді, коли цілі розвитку проекта та команд співпадають та знаходяться в єдиній системі координат, а чітка реалізація стратегії підкріплена системним процесом.
 119. 119. Де дізнатися більше? Більше в блозі Netpeak! :)
 120. 120. Юрій Грузинський Head of Enterprise Department 063 760 99 05 y.gruzynsky@netpeak.net variat1100 Буду радий відповісти на всі ваші запитання

×