Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

motoFANkowy tutorial odc. 5

338 visualizaciones

Publicado el

motoFANki 2014

Publicado en: Motor
 • Best dissertation help you can get, thank god a friend suggested me ⇒⇒⇒WRITE-MY-PAPER.net ⇐⇐⇐ otherwise I could have never completed my dissertation on time.
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • D0WNL0AD FULL ▶ ▶ ▶ ▶ http://1lite.top/ZrejPW ◀ ◀ ◀ ◀
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • D0WNL0AD FULL ▶ ▶ ▶ ▶ http://1lite.top/ZrejPW ◀ ◀ ◀ ◀
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • Sé el primero en recomendar esto

motoFANkowy tutorial odc. 5

 1. 1. Odcinek 5  
 2. 2. Witajcie w kolejnej części tutoriala J Pamiętacie ostatnią zagadkę???  
 3. 3.   Czerwona kreska pokazuje jak należało prawidłowo pokonać trasę C-D-E     W przesłanych odpowiedziach znaleźliśmy jedną wątpliwość, którą zaraz wyjaśnimy.  
 4. 4. Nie łamiemy przepisów !!!   Dlaczego z punktu C do D nie pojechać tak jak to pokazuje różowa linia poniżej ??? Dlatego, że najkrótsza droga do „D” wiedzie na wprost ul. Jedyną właściwą a następnie w lewo na następnym skrzyżowaniu – jednak w momencie kiedy tam dojeżdżamy zauważamy znak zabraniający nam skręcić i musimy jechać dalej prosto szukając innej drogi
 5. 5. Jeżeli chodzi o przejazd od punktu do punktu to zapamiętajcie: -  Planując przejazdy pomiędzy punktami robimy to najkrótszymi drogami. Nie wiemy, że wybrana przez nas droga jest przejezdna w innym kierunku niż chcieliśmy lub w ogóle nie można w nią wjechać. -  Dowiadujemy się o tym w momencie jak dojedziemy do tego miejsca – wtedy wykonujemy nasze planowanie na nowo.    
 6. 6. Pamiętajmy również o: •  Przez punkt można przejeżdżać tylko raz – w momencie jego zaliczania !!! •  Poruszając się wg mapy nie sugerujecie się znajomością miasta – z doświadczenia wiemy, że bywa to bardzo zgubne JJJ Jeżeli macie pytania piszcie na Facebooku lub pod adres rajdy@wpobiedziskach.pl   W następnym odcinku opowiemy Wam jak zapisany będzie drugi odcinek rajdu. Pamiętajcie!!! Kto pyta, nie błądzi JJJ
 7. 7.       Bardzo dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne odcinki pozdrawiamy motoFANkowo

×