Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Vilnius - Judrus miestas

1.526 visualizaciones

Publicado el

Publicado en: Noticias y política
  • Sé el primero en comentar

Vilnius - Judrus miestas

  1. 1. Vilnius Judrus miestas
  2. 2. J udrus miestas <ul><li>prieinamas ir modernus visuomeninis transportas; </li></ul><ul><li>e kologinis (elektrinis) transportas ir dviračiai ; </li></ul><ul><li>greitas susisiekimas viduje ir išorėje; </li></ul><ul><li>oro uostas ir atnaujintas vandens transportas; </li></ul><ul><li>subalansuota ir pažangi miesto plėtra. </li></ul>
  3. 3. VILNIUS - SUBALANSUOTOS PLĖTROS MIESTAS Naujoji Vilnia Šeškinė -Fabijoniškės Karoliniškės-Pilaitė Grigiškės Senasis ir naujasis centras Dėmesys ne tik istoriniam centrui. Suformuosime 5 centrus, kurie padės tolygiai paskirstyti darbo vietas, sukurs geresnę gyvenimo kokybę šalia namų ir sumažins transporto kamščius mieste.
  4. 4. VILNIUS - SUBALANSUOTOS PLĖTROS MIESTAS Naujoji Vilnia Šeškinė -Fabijoniškės Karoliniškės-Pilaitė Grigiškės Senasis ir naujasis centras Naujas centras tarp Pilaitės, Karoliniškių ir Viršuliškių seniūnijų:
  5. 5. VILNIUS - SUBALANSUOTOS PLĖTROS MIESTAS Naujoji Vilnia Šeškinė -Fabijoniškės Karoliniškės-Pilaitė Grigiškės Senasis ir naujasis centras Naujosios Vilnios renesansas :
  6. 6. VILNIUS – MIESTAS BE TRANSPORTO KAMŠČIŲ ▌ IMPLEMENTED 1999-2004, ▌ PLANNED 2005-2007, ▌ PLANNED 2007-2013
  7. 7. VILNIUS – MIESTAS BE TRANSPORTO KAMŠČIŲ Naujas pėsčiųjų tiltas tarp Karoliniškių ir Viršuliškių:

×