Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Метод Pomodoro / Method Pomodoro

279 visualizaciones

Publicado el

Як не налажати працюючи вдома.
6 слайдів про те, як працювати за методом Pomodoro та ефективно використовувати свій час.

Publicado en: Liderazgo y gestión
  • Sé el primero en comentar

Метод Pomodoro / Method Pomodoro

  1. 1. Метод Pomodoro Як не налажати працюючи вдома.
  2. 2. Робота вдома = 30% роботи + 70% боротьби з прокростинацією! Щоб полегшети собі життя використовуйте метод Pomodoro.
  3. 3. Цей метод рекомедує розбивати роботу на 25-хвилинні інтервали (pomodoro) і розділяти їх короткими перервами.
  4. 4. 5 правил роботи методу: - Виберіть задачу для pomodoro та встановіть таймер на 25 хвилин. - Працюйте не відволікаючись поки таймер не продзвенить; За час одного pomodoro потрібно концентруватись лише на одному завданні. - Після виконання одного pomodoro зробіть коротку перерву (5 хвилин). - Кожні чотири pomodoro робіть довшу перерву (15– 30 хвилин). - Для зручності використовуйте спеціальний сайт чи додаток для мобільного Pomodoro.
  5. 5. Основна ідея: часті перерви покращують концентрацію на конкретних завданнях та підвищують продуктивність. Ти і чай встигаєш випити і попрацювати і в соціальних мережах посерфити.
  6. 6. Ну а тепер, до роботи! P.S. Цю презентацію було зроблено за час довгої перерви під час роботи за методом pomodoro. :)

×