Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Czy programmatic audio jest dla Ciebie?

381 visualizaciones

Publicado el

Spotify, Deezer, iTunes - to jedne z najbardziej popularnych kanałów muzycznych wykorzystywanych wśród młodych ludzi aktywnych w Internecie. W jaki sposób skorzystają na tym marki? Panie i Panowie, nadchodzi programmatic audio.
Artykuł o programmatic audio i serwisach muzycznych:
http://www.sparcmedia.com/blog-pl/programmatic-audio

Publicado en: Internet
  • Inicia sesión para ver los comentarios

Czy programmatic audio jest dla Ciebie?

  1. 1. Czy Twoja marka jest innowacyjna? Czy programmatic audio jest dla Ciebie? TAK TAK NIE TAKNIE NIE TAK NIE TAK NIE TAK NIE nie wiem Czy wykorzystujesz nowe technologie w marketingu? Nowa technologia w branży reklamy online, która wkracza do Polski wielkimi krokami. Sprawdź czy to rozwiązanie jest dla Ciebie! Czy Twoi klienci to aktywni użytkownicy Internetu i mediów społecznościowych? Czy Twoja grupa docelowa lubi być na czasie z nowościami? Czy chcesz, by Twoja marka podążała za stylem życia jej odbiorców? Czy chciałbyś być jednym z pierwszych w Polsce wykorzystujących tę technologię? Programmatic buying to w uproszczeniu automatyzacja procesu zakupu powierzchni reklamowych. Coraz większa popularność kanaów i platform muzycznych sprawia, że marki poprzez programmatic audio mają dostęp do szerokiej grupy odbiorców. Rozwiązanie to nabiera dużego potencjału dla reklamodawców. TAK! SPRÓBUJ! NIEKONIECZNIE… Masz świadomość swojej grupy docelowej, która jest dynamiczna i podąża za nowymi trendami. Powinieneś być tam gdzie oni, dlatego zgłoś się do nas, by wypróbować programmatic audio. Być może to nie jest najlepszy moment dla Twojej marki na wypróbowanie tego rozwiązania. Skontaktuj się z nami, dobierzemy odpowiednie formaty reklamy do strategii Twojej marki. Czy chcesz to zmienić? TAKNIE Czy strategia Twojej marki jest otwarta na nowości? Hmm… Może postaraj się bardziej Poznaj lepiej swoją grupę docelową Hmm… Może postaraj się bardziej Chcesz dowiedzieć się więcej? www.sparcmedia.com SKONTAKTUJ SIĘ

×