Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Eurostylewypoyczalniasamochodow

281 visualizaciones

Publicado el

Jak to mówią, zawsze kiedyś musi być ten pierwszy raz. Cały proces nie jest przesadnie trudny, trzeba tylko uprzednio zorientować się, na jakich zasadach funkcjonuje konkretna wypożyczalnia samochodów.

Publicado en: Motor
  • Sé el primero en comentar

Eurostylewypoyczalniasamochodow

  1. 1. Poruszaj się samochodem gdziekolwiek jesteś Czasami zdarza się, że będąc te kilkaset lub więcej kilometrów od domu potrzebujemy do sprawnego poruszania się samochodu. Na szczęście w dużych miastach, przy lotniskach, w miejscowościach wypoczynkowych nie brakuje firm, od których można go na dowolny niemal okres pożyczyć. Cały proces nie jest specjalnie skomplikowany i można go znacznie przyśpieszyć, trzeba tylko wiedzieć jak. Pierwszy raz w wypożyczalni Jak to mówią, zawsze kiedyś musi być ten pierwszy raz. Cały proces nie jest przesadnie trudny, trzeba tylko uprzednio zorientować się, na jakich zasadach funkcjonuje konkretna wypożyczalnia samochodów. Zwykle trzeba liczyć się z tym, że konieczne będzie uiszczenie kaucji na poczet wyrównania ewentualnych uszkodzeń poczynionych z naszej winy. Na ogół jest tak, że środki blokowane są na naszej karcie debetowej bądź kredytowej. Oczywiście nie ma też przeciwwskazań do wniesienia kaucji w gotówce, ale to już coraz mniej spotykana procedura. Wysokość zabezpieczenia zależy w głównej mierze od tego, jakiej klasy jest to samochód. W przypadku małych miejskich pojazdów będzie zwyczajowo dość niska, inaczej natomiast dla limuzyn i dużych vanów. Po wybraniu odpowiedniego auta przychodzi pora na wykupienie opcjonalnego ubezpieczenia, które eliminuje do określonego poziomu wkład własny w przypadku zaistnienia kolizji zawinionej przez nas. Taki wariant nie kosztuje sporo, a w razie czego może nas uchronić przed ewentualnymi konsekwencjami. Na koniec pozostaje podpisanie stosownego oświadczenia, wręczenie kluczyków oraz dokumentów i można ruszać w drogę.
  2. 2. Wybór odpowiedniej firmy Na rynku nie brakuje przedsiębiorstw oferujących wynajem samochodów dla klientów indywidualnych. Niektóre z nich są dobrze oznaczone także dla obcokrajowców szyldem o treści: rent a car warsaw. To właśnie do stolicy Polski przylatuje najwięcej obcokrajowców, którzy bardzo często chcą gdzieś wypożyczyć pojazd. Zaraz po upadku komunizmu ze znajomością języka angielskiego w tego typu placówkach być może nie było idealnie, jednak dziś zagraniczni klienci mogą liczyć na obsługę przez odpowiednio wyszkolonych pracowników władających angielskim lub innym językiem w stopniu co najmniej zaawansowanym. Nie da się ukryć, że dla większości pożyczających liczy się tak naprawdę, jak najniższa cena. Dlatego też warto zainteresować się opcją wynajmu długoterminowego. Im dłużej samochód będzie w naszych rękach, tym niższa będzie stawka dobowa. W przypadku dłuższych terminów można śmiało próbować negocjować ostateczną kwotę do zapłaty. Często istnieje też możliwość natrafienia na promocję, w której ramach, otrzymamy większe auto w cenie mniejszego. Pora oddać kluczyki Nim się obejrzymy, przyjdzie pora na zwrócenie samochodu. Miejsce, w którym należy pozostawić pojazd, zawsze wskazane jest w podpisywanej przez nas umowie. Ma to o tyle istotne znacznie, że dla kogoś, kto w danym dniu odlatuje samolotem, o wiele wygodniej byłoby podstawić auto pod lotnisko, niż do oddziału znajdującego się w centrum lub na peryferiach miasta. Podwiezienie nas na lotnisko jest gratisem w wielu firmach oferujących na terenie Polski wynajem samochodów, Warszawa w tym przypadku także wchodzi w grę. Zanim oddamy samochód trzeba przypomnieć sobie dokładnie postanowienia umowne. Istotna jest kwestia poziomu paliwa w baku. W większości wypożyczalni otrzymujemy do dyspozycji samochód z pełnym bakiem i jesteśmy zobligowania do oddania go z dokładnie takim samym wskazaniem. Czasami jest tak, że samochód domyślnie ma wskaźnik na rezerwie i nieistotne będzie to, z jakim poziomem paliwa go oddamy.
  3. 3. W każdym większym mieście w Polsce funkcjonuje więcej niż jedna wypożyczalnia samochodów, Warszawa (http://www.euro-style.pl/Ofertawynajmu.php) jest tego świetnym przykładem. Zważywszy na dużą konkurencję osoby pragnące pożyczyć samochód rzeczywiście mają, w czym wybierać. Warto jednak poświęcić trochę więcej czasu na wybór firmy, która dysponuje odpowiednią flotą, za rozsądne pieniądze. To pozwoli nam uniknąć niepotrzebnych nerwów spowodowanych np. złym stanem technicznym pojazdu lub ukrytymi opłatami, za które przychodzi nam dopłacić przy oddawaniu auta.

×