Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Boy uzatma-kitabi-faydalari

2.009 visualizaciones

Publicado el

Boy uzatma kitabı ile boy kısalığı probleminden kurtul. 2 ayda 7-8 santim uzaman senin elinde!

Publicado en: Salud y medicina
  • Sé el primero en comentar

Boy uzatma-kitabi-faydalari

  1. 1. Boy Uzatma Kitabı Faydaları “Yukarıda boy uzatma egzersizlerinin nasıl yapıldığı gösteriliyor… Boy uzatma kitabının içinde bu egzersizler yer alıyor.” 1 •Boy uzatma kitabı ne işe yarar? 2 •Boy uzatma egzersizleri nelerdir? 3 •Boy uzatma kitaı ile hayatını değiştir!
  2. 2. Boy ortalamasının oldukça düştüğü günümüzde, insanlar toplumun alaycı konuşmalarından dolayı ideal boyuna kavuşabilmek için olur olmaz yollara başvuruyor. Yüksek topuklu ayakkabılara mecbur olduğunu sanan kadınlarla, özel yapım yüksek taban ayakkabıları tercih eden erkeklerin sayısı günden güne artıyor. Geçici olarak boy problemini çözen imalatçılar durumu, boy problemi olan insanların aleyhlerine çevirerek, ucuz maliyetli ürünleri yüksek fiyatlara satıp kar ediyor. Oysaki boy uzatma kitabı sayesinde hızlı bir şekilde boyunu uzatarak, insanların çaresizliğinden faydalanan yüksek taban ayakkabı imalatçılarına fırsat vermeden kalıcı bir şekilde boy uzatmak çok kolay.
  3. 3. Boy uzatma kitabı ile eğrilen ya da eğrilmeye meyilli bütün kemikler egzersizler yardımıyla onarılarak 3 ile 8 santim arasında, gözle görülür boy artışı olur. Gizli kemik eğriliğinin tedavisinde de uygulanan bu egzersizler sayesinde, duruş bozuklukları düzeltilirken, bel, sırt ve boyun ağrıları da son bulur. Boy uzatma kitabı, asla düz bir zemine uzanıp öylece beklemenizi anlatmıyor. İçeriğinde otururken, ayakta ya da yatarken uygulayabileceğiniz pratik ve genel egzersizlere yer veren “boy uzatma kitabı”, hayatı bize daha kolay kılmak için adeta biçilmiş bir kaftan.
  4. 4. Neden Boy Uzatma Kitabı? Herkes uzun boya sahip olmak ister. Günlük yaşamdan özel hayata kadar insanın ruhsal durumunu en çok etkileyebilecek konulardan birisi olan boy kısalığı, hemen herkesin şikayetçi olduğu bir konudur. Kimi sadece daha güzel bir görüntüye sahip olabilmek için boyunun uzamasını isterken, kimiyse sosyal hayatta karşılaştığı problemlerden dolayı uzamak istiyor. Sen de bu problemlerden muzdaripsen boy uzatma kitabı linkine tıklayarak kitabı İNCELE! boyuzatmakitabi.net

×