Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Prezentacja

3.588 visualizaciones

Publicado el

Publicado en: Educación
  • Inicia sesión para ver los comentarios

  • Sé el primero en recomendar esto

Prezentacja

  1. 1. HEJ JESTEM STUDENTKĄ IV ROKU PEDAGOGIKI SPECJALNEJ A MOJĄ SPECJALIZACJĄ JESTOLIGOFRENOPEDAGOGIKA CZYLI PEDAGOGIKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH UMYSŁOWO.
  2. 2. W WOLNYCH CHWILACH JESTEM WOLONTARIUSZKĄ WPRZEDSZKOLU Z ODDZIAŁAMI SPECJALNYMI W KTÓRYCH ZNAJDUJĄ SIĘ DZIECI Z AUTYZMEM I TAM WŁAŚNIE ZACIEKAWIŁY MNIE ZAJĘCIA Z DOGOTERAPII...
  3. 3. Dogoterapia jest to metoda wspomagająca proces rehabilitacji i terapii z udziałem odpowiednio wyszkolonych psów w celu pomocy osobom niepełnosprawnym i nieprzystosowanym społecznie.
  4. 4. Największym plusem terapii jest fakt, że cały proces rehabilitacyjny ukryty jest wzabawie. Dzieci skupiają swoją uwagę na psach i nawet nie zauważają tego, że właśnie wykonują jakieś niekoniecznie lubiane przez nie ćwiczenia. Kolejną zaletą dogoterapii jest to, że pies bardzo silnie działa na motywację, dzieci bardzo chętnie przychodzą na takie zajęcia.
  5. 5. DLATEGO MOIM MARZENIEM JEST KONTYUOWAĆ NAUKĘ NA STUDIACHPODYPLOMOWYCH I ZOSTAĆ W PRZYSZŁOŚCI DOGOTERAPEUTĄ. SPRAWIAĆ BY NA TWARZACH CHORYCH DZIECI POJAWIAŁ SIĘ UŚMIECH !!! 

×