Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Nástroje máme. Víme, co s nimi chceme dělat?

2.092 visualizaciones

Publicado el

Základy plánování a vyhodnocování on-line komunikace. Na co nezapomenout? Po čem sáhnout? Stručná úvodní prezentace by měla laikům dát základní orientaci, pro pokročilejší může sloužit jako rozcestník nástrojů, které mohou využít.

Publicado en: Tecnología
 • Inicia sesión para ver los comentarios

Nástroje máme. Víme, co s nimi chceme dělat?

 1. 1. Nástroje máme. Víme, co s nimi chceme dělat?Základy plánování a vyhodnocování on-line komunikace pro neziskovky
 2. 2. Užitečných nástrojů je hodně.Rozhodnutí, co s nimi chcete dělat, musíte udělat ještě než je začnete používat.
 3. 3. Rozhlédněte se:České nevládky ukazují kreativitu...
 4. 4. ...i bezradnost.
 5. 5. Jak ale poznáme, že jsme úspěšní?
 6. 6. Na co nesmíš zapomenout...1. Stanovte si jasné cíle Tip: "Víc fanoušků" není jasný cíl, "veřejnost" není správná cílová skupina2. Zformulujte SMART indikátory (tj. Specifické, měřitelné, dosažitelné, relevantní a časově omezené)3. Zvolte nástroje na vyhodnocování Pozor ať se neztratíte v moři dat. Sledujte jen to, co si předem určíte.4. Otevřete kalendář Nastavte si pravidelný systém práce s daty a upravujte svou komunikaci podle výsledků. Rostoucí složka v počítači a přibývající řádky v Excelu vám moc nepomůžou, pokud je nebudete systematicky promítat do praxe.
 7. 7. Přehled některých nástrojů naplánování a vyhodnocováníkomunikace...
 8. 8. Řekl někdo "kafe"?alerts.google.comZadejte klíčové slovo, Google vám pošle e-mail,jakmile ho někdo na internetu zmíní.
 9. 9. Lidé hledají problémytrends.google.comstatistiky vyhledávání Seznam.czPřehled hledanosti klíčových slov navyhledávačích? Jak moc je žhavé vaše téma?
 10. 10. Kolik třešní, tolik višní?google.com/trends/correlateKoreluje hledanost "vašeho" klíčového slova snějakým jiným?
 11. 11. Koho to zajímá?analytics.google.comPodrobné statistiky návštěvnosti webovýchstránek. Ať jsou vaše priority jakékoliv, bezGoogle Analytics se neobejdete.
 12. 12. Komu se to líbí?Facebook InsightsWildfire Social Media MonitorJak se vám daří vzbudit zájem vašichposluchačů? A jak je na tom "konkurence"?
 13. 13. Víme první!klaboseni.czTweetReachTwitter je výborný nástroj pro získání rychlé a snadno dostupné(vyhledatelné) zpětné vazby. Kdo píše o vašem tématu? Najděte ho naKlábosení a spojte se s ním.
 14. 14. Jan Böhm | janbohm.cz | @janbohmKliktivisti | kliktivisti.cz | @kliktivisti

×