Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy

57 visualizaciones

Publicado el

Toto pravidlo může znít zřejmě, ale stále ho všichni nedodržují. Klíčem je, že pokud máte teploty pod nulou, zimní pneumatiky bude mít lepší výkon než letní pneumatika. Pokud přidáte led nebo sníh, odpověď je ještě zřetelnější.

Pro více informací o zimních pneumatikách navštivte prosím: https://www.nokiantyres.cz/
https://www.nokiantyres.cz/pneumatiky/osobni-pneumatiky/zimni-pneumatiky/

Publicado en: Motor
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy

  1. 1. Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy
  2. 2. Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy  Toto pravidlo může znít zřejmě, ale stále ho všichni nedodržují. Klíčem je, že pokud máte teploty pod nulou, zimní pneumatiky bude mít lepší výkon než letní pneumatika. Pokud přidáte led nebo sníh, odpověď je ještě zřetelnější.
  3. 3. Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy  Klíčem je, že pneumatiky, které používáte, musí být schváleny pro zimní použití. Takže když máte na svém vozidle pneumatiky pro všechna počasí a jsou schváleny pro zimní použití, bude to v pořádku. Pokud nemáte, neměli byste řídit, pokud máte venku zimní počasí.
  4. 4. Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy  Pro více informací o zimních pneumatikách navštivte prosím: https://www.nokiantyres.cz/
  5. 5. Zimní Pneumatiky By Měly Být Používány V Zimních Podmínkách Vždy

×