Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Kubuś Puchatek i przyjaciele

1.794 visualizaciones

Publicado el

Publicado en: Educación
 • POR FAVOR ESTA PROPUESTA DE NEGOCIO, ESCRIBA EN MI ESPALDA ID si está interesado.
  ------------------------------------

  Feliz mes nuevo abundante de noviembre,

  Hola.

  ¿Cómo estás hoy?
  Espero que estés bien y que todo está bien con usted? gracias God.My nombre es jenifer PETERSON. (estoy buscando una buena relación y además que tenga propuesta de negocios con usted) si lo desea. por favor, escríbeme mensaje a mi buzón de correo electrónico
  Thanks,>

  jeniferpeterson1 en / yh / dt / cum
  ---------------------

  PLEASE THIS BUSINESS PROPOSAL, WRITE ON MY ID BACK IF INTERESTED.
  ------------------------------------

  Happy abundant new month of November,

  Hello.

  how are you today?
  I hope you are fine and all is well with you ? thank God.My name is JENIFER PETERSON .(i am looking for a good relationship and also to have business proposal with you )if you want. please write me message to my email box
  THANKS,>

  jeniferpeterson1 at / yh / dt / cum
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • Sé el primero en recomendar esto

Kubuś Puchatek i przyjaciele

 1. 1. KUBUŚ PUCHATEK
 2. 2. Kubuś Puchatek (ang. Winnie-the-Pooh)postać z literatury dziecięcej stworzona 14października 1926 roku przez brytyjskiegopisarza A. A. Milnea.
 3. 3. Alan Alexander Milne (ur.18 stycznia 1882, zm. 31stycznia 1956) – pisarzangielski. Uczęszczał doWestminister School, anastępnie do TrinityCollege w Cambridge,gdzie w 1903 rokuukończył matematykę. Poukończeniu studiów A.A.Milne pracował jakopisarz.
 4. 4. W 1920 roku urodził sięjego jedyny syn ChristopherRobin (Krzyś). W 1921 rokuMilne podarował swemusynowi na urodzinypluszowego misia ze sklepuHarrodsa w Londynie –Kubusia Puchatka.
 5. 5. AUTOR KSIĄŻEK
 6. 6. OPISKubuś Puchatek jest małym, wesołym misiem, któryuwielbia jeść miód i bawić się ze swoimi przyjaciółmi.Mieszka on w Stumilowym Lesie wraz z innymilokatorami lasu. Kubuś Puchatek ma piękne, żółtefuterko, na które zakłada czerwoną bluzeczkę. Na nocmisio ubiera długą koszulę nocną i czapkę. Lubi onchodzić w ciepłych kapciach wraz z poduszką.
 7. 7. CHARAKTERMisio Puchatek bardzo lubi jeść miód, spać ispędzać czas wspólnie z przyjaciółmi. Kubuś robiwiele podwieczorków, ponieważ sprawia mu towielką przyjemność. Miś zawsze znajduje czasna długą drzemkę po każdym posiłku. Jest onprzyjazny dla ludzi, dlatego wszyscy szaleją zaKubusiem Puchatkiem.
 8. 8. PRZYJACIELE MISIA
 9. 9. Kubuś Puchatek jest wiernym przyjacielemProsiaczka, Tygryska oraz Kłapouchego, alelubi spędzać czas również z Królikiem,Kangurzycą, Kangurzątkiem, Sową i swoimdoradcą - Krzysiem.
 10. 10. KRZYŚ Krzyś jest najbliższym przyjacielem Kubusia. Nieco starszy od niego , wesoły zabawny chłopczyk, równie niewinny i słodki jak miś.
 11. 11. TYGRYSEK Tygrysek - jak wszyscy wiemy - uwielbia brykać. To typowy urwisek, lecz z wielkim sercem. Jest roztrzepany i często działa szybko, zanim pomyśli.
 12. 12. PROSIACZEK Prosiaczek to najlepszy przyjaciel Kubusia Puchatka o wielkim sercu. Malutki, różowy, nie rzuca się w oczy, rzadko się odzywa, niepozorny, skromny z natury. Jest bardzo strachliwy.
 13. 13. KŁAPOUCHY Kłapouchy to bardzo miły osiołek, któremu nigdy się nic nie chce, jest bardzo ospały.
 14. 14. KRÓLIKKrólik to postać bardzo pracowita.Zawsze pracuje bardzo ciężko wswoim ogródku. Bardzo siędenerwuje, gdy tygrysek skacze wjego ogrodzie a najbardziej nieznosi kreta gdy mu przekopujegrządki.
 15. 15. MALEŃSTWO Jest ruchliwym, ciekawym świata i chętnym do zabaw dzieckiem Kangurzycy. Świetnie dogaduje się z Tygrysem, z którym wymyśla różne zabawy i figle.
 16. 16. Kangurzyca Kangurzyca, jak wszyscy wiedzą, to mama maleństwa. Jest bardzo opiekuńcza i troskliwa, zawsze dba, aby maleństwo miało jak najlepiej i nie oddala się od niego ani na krok.
 17. 17. SOWAPan Sowa jest postacią bardzotajemniczą. Pan Sowa zawszeudziela rad naszym milusińskim,gdy mają jakiś problem. Pan Sowajest symbolem mądrości wStumilowym Lesie.
 18. 18. WROGOWIENajwiększymi wrogami Kubusia Puchatkasą pszczoły, ponieważ miś lubi miód,który zabiera im z ich ula. Pszczoły goniąza to misia i próbują go użądlić, abyodzyskać miód, na który ciężkopracowały. Najczęściej miś zdąża uciecpszczółkom, lecz nie zawsze mu się toudaje. Nieraz jest cały obolały poucieczce przed pszczołami. CzasemKubuś się poświęca i w trakcie ucieczkiskacze do wody.
 19. 19. PRZYJACELE ZE STUMILOWEGO LASU
 20. 20. Prezentację wykonała pani Sylwia Bodora

×