Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.
ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО
ПІДГОТОВКИ ДИТИНИ
ДО ШКОЛИ
Підготовку дитини до школи рекомендується
проводити в ігровій формі.
Цінн...
1.Частіше розмовляйте у присутності дитини про
школу, шкільне життя. Спрямовуйте дитину на
серйозне ставлення до навчання....
5.Привчіть дитину лягати спати та вставати у
певний час (лягати спати не пізніше дев’ятої
години вечора, вставати о сьомій...
9.Кожного вечора читайте разом з дитиною,
обговорюйте прочитане.
10.Рахуйте разом з дитиною в ігровій формі
все, що вас от...
Próxima SlideShare
Cargando en…5
×

Практичні поради щодо підготовки дитини до школи

424 visualizaciones

Publicado el

Поради для батьків

Publicado en: Educación
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Практичні поради щодо підготовки дитини до школи

  1. 1. ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДИТИНИ ДО ШКОЛИ Підготовку дитини до школи рекомендується проводити в ігровій формі. Цінність ігор: 1. Вимагають фізичних і розумових зусиль дитини. 2.Формують характер дитини. 3.Привчають прагнути до перемоги, вміти приймати поразку.
  2. 2. 1.Частіше розмовляйте у присутності дитини про школу, шкільне життя. Спрямовуйте дитину на серйозне ставлення до навчання. 2. Не приховуйте труднощів, які чекають малюка у школі, але формуйте у нього впевненість у їх подоланні. 3. Частіше звертайте увагу дитини на її зовнішній вигляд, хороші вчинки. 4. Навчіть сина чи доньку найпростіших навичок самообслуговування (вмиватися, чистити зуби, одягатися, доглядати одяг, акуратно їсти).
  3. 3. 5.Привчіть дитину лягати спати та вставати у певний час (лягати спати не пізніше дев’ятої години вечора, вставати о сьомій годині ранку). 6. Заохочуйте до малювання кольоровими олівцями, письма ручкою (написання паличок, кружечків, квадратиків). 7. Прищеплюйте дитині дбайливе ставлення до книжок, олівців, зошитів. 8. Домагайтеся, щоб дитина завжди доводила до кінця розпочату роботу.
  4. 4. 9.Кожного вечора читайте разом з дитиною, обговорюйте прочитане. 10.Рахуйте разом з дитиною в ігровій формі все, що вас оточує. Ніколи не займайте позицію перевіряючого, не змушуйте дитину до роботи. Утримуйтеся від фраз типу: "Ось я зараз перевірю, чи візьмуть тебе в школу", набагато краще сказати: "Давай разом поглянемо, як ти умієш працювати".

×