Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Я за безпечний Інтернет

145 visualizaciones

Publicado el

Тренінг для учнів початкової школи

Publicado en: Educación
  • Inicia sesión para ver los comentarios

  • Sé el primero en recomendar esto

Я за безпечний Інтернет

  1. 1. Спочатку домовимось про декілька правил для успішної роботи: 1 моб. телефони відключити 2 говорити все, що думаєте 3 слухати інших, поважати себе та інших 4 бути активним учасником (якщо вправи виявляться для вас з якихось причин не прийнятними, попрацюйте над створенням сенкану на тему Інтернету – наприкінці тренінгу ми послухаємо ваші твори.)
  2. 2. Мережа Інтернет – це інформаційний простір, який об‘єднує мільйони комп‘ютерів, розташованих по всьому світу. Вся інформацію розміщена на різних сайтах і може використовуватися кожною людиною. Уявіть, що кожний з Вас є окремим сайтом, сайтом мрій. Давайте спробуємо утворити свою мережу Інтернет. Гра «Клубок». Давайте по черзі назвемо сайт своєї мрії, намотують ниточку на палець і передають клубок іншому.
  3. 3. Інтерактивне спілкування. Для того щоб людина користувалася мережею Інтернет, спілкувалася з іншими в мережі Інтернет, їй треба зареєструватися. Що таке реєстрація? Людина вигадує собі ім‘я НІК(нікнейм) під яким вона буде блукати по мережі Що ми не потрібно повідомляти?
  4. 4. Гра «Хто надіслав тобі листа» Учень пише позитивне побажання або просто хороші слова на листку.
  5. 5. Гра «ФОТОРОБОТ» Обережно! Не спілкуйся з незнайомцями в Інтернеті! Зустрічі віч-на-віч?
  6. 6. Інтернет-залежність. Гра «Хто швидше?» Двоє учнів виходять на середину класу. Обов‘язково мати з собою ручки, олівці. Завдання: дійти, залишаючи предмет.

×