Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

З досвіду роботи класного керівника Росол О.А.

26.477 visualizaciones

Publicado el

Publicado en: Entretenimiento y humor
 • Dating direct: ❶❶❶ http://bit.ly/36cXjBY ❶❶❶
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • Dating for everyone is here: ❶❶❶ http://bit.ly/36cXjBY ❶❶❶
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí

З досвіду роботи класного керівника Росол О.А.

 1. 1. Росол Олени Анатоліївни (за фахом вчитель математики та фізики, на педагогічній ниві працюю 24 роки, з них 19- на посаді класного керівника)
 2. 2.   У роботі класного керівника керуюсь кредом: не вести дітей за собою, а навчити їх самостійно вести себе по жит тю. Тому працюю над проблемою «С творення виховного середовища, що сприяє формуванню соціальної та моральної компетентності школярів »
 3. 3.  Відповідно до особистісно орієнтованої спрямованості виховання, в центрі виховного процесу ставлю особистість. На її виховання впливає соціальний простір, а також включення її у різні види діяльності, що сприяє формуванню у них ціннісного ставлення до самої себе та навколишнього світу.
 4. 4. Моя система виховної роботи з класом ґрунтується на:  гуманістичній спрямованості виховного процесу;  організації життя колективу на засадах демократизму, самоврядування;  залученні учнів до різноманітної творчої та соціально значимої діяльності;  психолого-педагогічному супроводі виховання та розвитку дітей.
 5. 5.         радості: геть нудьгу, посмішка на обличчях дорослих і дітей; краси: будь красивим сам і бережи красу навколо; доброти: будь чуйним і уважним до людей; працьовитості: працюй сам і поважай працю інших людей; дружби: хочеш мати друга – будь ним; поваги: якщо хочеш, щоб тебе поважали, – поважай інших; ввічливості: кожний твій вчинок відображається на інших людях; не забувай, що поряд з тобою людина; відповідальності: кожний повинен бачити наслідки своїх вчинків і відповідати
 6. 6. колективній творчій діяльності  технології педагогічної підтримки  інтерактивним технологіям  тренінгам  проектній технології 
 7. 7. Це - тематичні розважальні зустрічі, спільні прогулянки вихідного дня, відвідування театрів, кінозалу, боулінгклубу, різноманітні екскурсії. Ми ведемо фото- та відеолітопис свого класу
 8. 8. Показові вист упи працівників міліції, спецпідрозділів “Берку т”, “Сокіл”, вист упи кінологічної служби та експертнокриміналістичного центру
 9. 9. Національнопатріотичне виховання
 10. 10. Моя система роботи з батьками включає такі напрямки:  вивчення виховного потенціалу сімей;  підвищення рівня педагогічної культури батьків;  безпосереднє залученню батьків до навчальновиховного процесу;  вироблення єдиного виховного впливу на дитину з боку батьків і школи.
 11. 11.   Щоб активніше залучити батьків до процесу виховання, практикую поряд із традиційними інноваційні форми роботи. Для прикладу, на підсумкових батьківських зборах проводжу мультимедійні презентації роботи класу (з використанням фото-, відеоматеріалів). Залучаю батьків до навчально-виховного процесу. Батьки надають допомогу в організації класних заходів, реалізації благодійного проекту, екскурсіях та інше.
 12. 12. Вважаю, що вчитель повинен виховувати не тільки повчаннями, але й власним прикладом

×