Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Zekeriyaköy Baymak Kombi Servisi 0212 532 00 15 Zekeriyaköy Baymak Kombi Bakımı – Kombi Tamiri

108 visualizaciones

Publicado el


Özellikle kış mevsiminde ev ve işyerlerimizde birçok işimizi kolaylaştıran aynı zamanda bulunduğumuz ortamın ısınmasını ve belli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayan Kombilerimizin bakımlarını yaptırmadığınızda daha az ısıtıp daha çok performans harcadığı, arızalara daha açık olduğu, bunların yanı sıra peteklerinizin bakımı yapılmadığında belli çatlakların olması, su kaçırması vb. arızaların oluşması, normalin 1,5 katı fazla fatura ile karşılaşılması gibi durumların olacağını biliyor musunuz?
Zekeriyaköy Kombi Servisi olarak kombi bakımınızı yaptırmadıysanız acilen yaptırmanızı ve bunu her yaz ve kış düzenli bir şekilde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımsızlıktan oluşacak her Kombi Arızası sizin bile bile lades demeniz anlamına gelir. Periyodik kombi bakımı cebinize iyi gelir.
Zekeriyaköy Kombi Bakım veya arızaları için bizi arayabilirsiniz, İstanbu’un hangi bölgesinde olursanız olun, Size en hızlı servis hizmetini sağlayacağımızı garanti ederiz.
Bize : 0212 532 00 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.


Publicado en: Servicios
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Zekeriyaköy Baymak Kombi Servisi 0212 532 00 15 Zekeriyaköy Baymak Kombi Bakımı – Kombi Tamiri

  1. 1. EALARKCD
  2. 2. ÜRKÖ
  3. 3. E: İEİİTIİİTIİ _N19

×