Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Manager of Environmental Performance

1.868 visualizaciones

Publicado el

Презентація переможця щорічного конкурсу "Найкраща професія - менеджер з природоохоронної діяльності" у 2012 року.

Publicado en: Educación
 • Inicia sesión para ver los comentarios

 • Sé el primero en recomendar esto

Manager of Environmental Performance

 1. 1. Найкраща професія –МЕНЕДЖЕР З ПРИРОДООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
 2. 2. Твори чисте майбутнє разом з нами!!!Спеціалізація «Менеджмент природоохоронноїдіяльності» - формує фахівців, які можуть працюватикерівниками у відділах охорони навколишньогоприродного середовища на виробничих підприємствахрізних форм власності, у державних екологічних органахуправління, сформувати свій власний бізнес.
 3. 3. ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЇМала кількість спеціалістів,менша конкуренція.Можливість працювати вдержавних структурах з екології.Великий попит на світовомуринків експертів спеціальностіМзПД.
 4. 4. ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЇЧасті відрядження по країні.Моральне задоволення від свідомостітого, що в черговий раз вдалося запобігтизабрудненню навколишньогосередовища.Цю працю не можна назвати виснажливою.
 5. 5. Можливості та перспективи навчання в МДАУ за професією менеджер з природоохоронної діяльності!!! На сьогодні магістрів спеціальності готує лише 3 вищі навчальні заклади в Україні:- Миколаївський державний аграрний університет,- Одеський державний екологічний університет,- Донецький державний університет управління.
 6. 6. Навчання за спеціальністю МзПД в МДАУ це: • Великий і професіональний науково-педагогічний склад. • Співпраця університету з підприємствами для подальшого працевлаштування студентів. • Сучасна матеріальна-технічна база. • Можливість проходження закордонної практики.
 7. 7. Напрям підготовки 030601 «Менеджмент» Спеціальність 8.03060103 «Менеджмент природоохоронної діяльності» Освітній рівень Повна вища освіта Кваліфікація Магістр з менеджменту природоохоронної діяльності Менеджер (управитель) з природокористування Освітньо-кваліфікаційний Магістр рівень Кафедра економіки сільського господарства Випускаюча кафедра Денна форма навчання – 25 місць Заочна форма навчання – 20місцьФорми навчання та ліцензійний обсяг Термін навчання Денна форма навчання – 1,5 роки Заочна форма навчання – 2,0 роки на базі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр Дисципліни програми Інтелектуальна власність; Охорона праці в галузі; підготовки Цивільний захист; Екологічне право; Методологія і організація наукових досліджень; Управління природоохоронною діяльністю; Економіка природокористування і охорони довкілля; Управління екологічними проектами; Інформаційні системи та технології в управлінні природоохоронною діяльністю Узагальнений об’єкт діяльності Вищий рівень управління в організаціях різних форм власності та організаційно-правових форм у сфері природоохоронної діяльності Право на вступ до аспірантури за спеціальностями: 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) Академічні права 08.00.03 – економіка та управління національним господарством 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка
 8. 8. У всьому світі йде активна боротьба за охорону навколишньогосередовища. Вводяться нові закони про захист природи,затверджуються жорсткі екологічні стандарти, будуються очисніспоруди на підприємствах. Тому професія менеджер з природоохоронної діяльності – це не тільки твоє, а й майбутнє всього світу!!!
 9. 9. Дай природі другедихання:) Все в наших знаннях і М твоїх Д руках! А У

×