Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Методичний семінар по ІКТ

1.016 visualizaciones

Publicado el

НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка"

Publicado en: Educación
  • Inicia sesión para ver los comentarios

  • Sé el primero en recomendar esto

Методичний семінар по ІКТ

  1. 1. «Можливості ІКТ та мультимедійних засобів навчання в організації активної навчально-пізнавальної діяльності школярів» Методичний семінар-практикум
  2. 2. План семінару-практикуму «Можливості ІКТ та мультимедійних засобів навчання в організації активної навчально-пізнавальної діяльності школярів» 1.Інформаційно-комунікаційні технології та їх роль в освітньому процесі. Македонська Г.М. 2.Використання ІКТ в початковій школі. Падюк С.В. 3. Інтерактивне навчання із використанням аудіовізуальних та мультимедійних засобів як шлях розвитку особистісних компетентностей учнів на уроках англійської мови. Головіна Р.О. 4. Можливості використання презентацій, буктрейлерів, відеороликів на уроках української мови та літератури. Гуменюк К.С. 5.Інформаційно-комунікаційні технології як перспективний напрям підвищення ефективності уроку математики. Дмитрук А.В. 6. Місце Інтернет-ресурсів в методичній системі вчителя. Грустілін О.О. 7.Персональний веб-сайт як методичний інструмент в роботі вчителя. Лівандовська І.Р.
  3. 3. Македонська Г.М., учитель географії Інформаційно- комунікаційні технології та їх роль в освітньому процесі.
  4. 4. Падюк С.В., вчитель початкових класів Використання ІКТ в початковій школі
  5. 5. Головіна Р.О., вчитель англійської мови Інтерактивне навчання із використанням аудіовізуальних та мультимедійних засобів як шлях розвитку особистісних компетентностей учнів на уроках англійської мови.
  6. 6. Гуменюк К.С., вчитель української мови та літератури Можливості використання презентацій, буктрейлерів, відеороликів на уроках української мови та літератури.
  7. 7. Грустілін О.О., заступник директора з НВР, вчитель хімії та біології Місце Інтернет- ресурсів в методичній системі вчителя.
  8. 8. Лівандовська І.Р., вчитель початкових класів Персональний веб-сайт як методичний інструмент в роботі вчителя.

×