Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

С.Горенкова. Методична розробка заняття з розвитку слухового сприймання: текст «Подорож поїздом» (6 клас)

1.279 visualizaciones

Publicado el

Publicado en: Educación
  • Sé el primero en comentar

С.Горенкова. Методична розробка заняття з розвитку слухового сприймання: текст «Подорож поїздом» (6 клас)

  1. 1. РОЗРОБКА ЗАНЯТТЯ З РОЗВИТКУ СЛУХОВОГО СПРИЙМАННЯ 6 КЛАС ТЕКСТ «ПОДОРОЖ ПОЇЗДОМ» С.Б.Горенкова, вчитель індивідуальної роботи з розвитку слухового сприймання та формування вимови спеціальної школи- інтернату і-ІІ ступенів №9 Голосіївського району м.Києва
  2. 2. МЕТА: - РОЗВИТОК СЛУХОВОГО СПРИЙМАННЯ РЕЧЕННЯ, ТЕКСТУ; - ВІДТВОРЕННЯ УЧНЯМИ РЕЧЕНЬ, ТЕКСТУ; - РОЗВИТОК МОВНОГО ДИХАННЯ; - ДИФЕРЕНЦІЮВАННЯ ЗВУКІВ [С]-[З] У СЛОВАХ І РЕЧЕННЯХ. ДИДАКТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ: МАЛЮНКИ, СЛОВНИК, ТЕКСТ. ВИДИ РОБІТ: - РОБОТА ЗІ СЛОВНИКОМ; - СПРИЙМАННЯ ТЕКСТУ НА СЛУХ В ЦІЛОМУ; - ЧИТАННЯ ТЕКСТУ ЗА ЧАСТИНАМИ; - ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ДО ТЕКСТУ.
  3. 3. Словник Залізничний вокзал Електропотяг Пасажирський потяг Вантажний потяг
  4. 4. ВАГОН ПРОВІДНИК КАМЕРА СХОВУ КАСА ЗАЛ ЧЕКАННЯ
  5. 5. МИ ВСІЄЮ СІМ'ЄЮ ПОЇДЕМО ДО КИЄВА. ТАТО В КАСІ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАМОВЛЕННЯ ПРИДБАВ КВИТКИ. МАМА СКЛАЛА ВАЛІЗИ З ОДЯГОМ ТА СУМКУ З ХАРЧАМИ НА ДОРОГУ. Я ВЗЯВ ЦІКАВУ КНИЖКУ І ШАШКИ, ЩОБ НЕ СУМУВАТИ В ДОРОЗІ. ПОДОРОЖ ДО КИЄВА БУЛА ЗАПЛАНОВАНА НА СУБОТУ Й НЕДІЛЮ. НА ЗАЛІЗНИЧНИЙ ВОКЗАЛ МИ ПРИЇХАЛИ АВТОБУСОМ ДВАДЦЯТОГО МАРШРУТУ НА ГОДИНУ РАНІШЕ. СВОЇ РЕЧІ МИ ВІДДАЛИ В КАМЕРУ СХОВУ. В ДОВІДКОВОМУ БЮРО ДІЗНАЛИСЯ, З ЯКОЇ КОЛІЇ ВИРУШАЄ НАШ ПОТЯГ. ПОТІМ ЗАЙШЛИ В ЗАЛ ЧЕКАННЯ. ЗА П'ЯТНАДЦЯТЬ ХВИЛИН ДО ВІДПРАВЛЕННЯ ПОТЯГУ ДИСПЕТЧЕР ОГОЛОСИВ ПОСАДКУ. «ПОДОРОЖ ПОЇЗДОМ»
  6. 6. НА ТРЕТІЙ КОЛІЇ ВЖЕ СТОЯВ ГОТОВИЙ ДО ВІДПРАВЛЕННЯ НА КИЇВ ПОТЯГ. ПОСАДКА НА НЬОГО РОЗПОЧАЛАСЯ. ТАТО ПОДАВ КВИТКИ ПРОВІДНИКОВІ, І МИ ВСІ ТРОЄ ПРОЙШЛИ ДО ЧЕТВЕРТОГО КУПЕ, В ЯКОМУ МАЛИ ЇХАТИ. НЕЗАБАРОМ ПОЇЗД РУШИВ. ПРОВІДНИК НА ЗАМОВЛЕННЯ ПАСАЖИРІВ РОЗНОСИВ ЧАЙ, ЦУКОР І ПЕЧИВО. ДЕХТО З ВІД'ЇЖДЖАЮЧИХ ПОЧАВ ВЕЧЕРЯТИ. Я ЗАПРОПОНУВАВ ТАТОВІ ЗІГРАТИ В ШАШКИ, МАМА ДИВИЛАСЬ У ВІКНО, А СУСІДКА ПО КУПЕ ЧИТАЛА ГАЗЕТУ. УЖЕ ПОЗАДУ ЛИШИЛИСЯ ТЕРНОПІЛЬ, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ВІННИЦЯ, ФАСТІВ… ЗА КІЛЬКА ХВИЛИН БУДЕ ВИДНО ПЕРЕДМІСТЯ КИЄВА.
  7. 7. Питання до тексту.  Куди зібралася сім'я на екскурсію?  Сім'я зібралася на екскурсію до Києва.  Де тато замовив квитки?  Тато замовив квитки в касі попереднього замовлення.  На які дні була запланована поїздка?  Поїздка була запланована на суботу і неділю.  Що взяв із собою в дорогу хлопчик? Хлопчик узяв із собою цікаву книжку і шашки.
  8. 8. ПОВТОРИ ФРАЗУ - МИ ВСІЄЮ СІМ'ЄЮ ПОЇДЕМО ДО КИЄВА. - ПОДОРОЖ ДО КИЄВА БУЛА ЗАПЛАНОВАНА НА СУБОТУ І НЕДІЛЮ. - СВОЇ РЕЧІ МИ ВІДДАЛИ В КАМЕРУ СХОВУ. - В ДОВІДКОВОМУ БЮРО ДІЗНАЛИСЯ, З ЯКОЇ КОЛІЇ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ НАШ ПОТЯГ. - ЗА КІЛЬКА ХВИЛИН БУДЕ ВИДНО ПЕРЕДМІСТЯ КИЄВА.

×