Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Про постановки народного інтегрованого театру-студії «Паростки»

872 visualizaciones

Publicado el

Publicado en: Educación
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Про постановки народного інтегрованого театру-студії «Паростки»

  1. 1. Режисер-постановник та художній керівник Віталій ЛЮБОТА
  2. 2. «РАДУЙСЯ, ЗЕМЛЕ»«РАДУЙСЯ, ЗЕМЛЕ» Вертепне різдвяне дійствоВертепне різдвяне дійство Пізнання народних традицій через реальну театральну гру. Дійство побудоване на біблейському та побутовому сюжеті традиційного українського вертепу з адаптацією до сучасних реалій. Виготовлення костюмів та реквізиту вистави вперше здійснювалося за участі самих студійців.
  3. 3. «МАГАЗИН ЛЯЛЬОК» -«МАГАЗИН ЛЯЛЬОК» - етюдна виставаетюдна вистава Починаючи роботу в театральній студії,Починаючи роботу в театральній студії, насамперед потрібно було підготувати студійцівнасамперед потрібно було підготувати студійців до сценічної гри,до сценічної гри, де реальне життя не пересікалося б з вимислом.де реальне життя не пересікалося б з вимислом. Аби актори не перенесли пережитеАби актори не перенесли пережите в життя і реальну поведінку, було вирішенов життя і реальну поведінку, було вирішено придумати виставу, де принципи життєвоїпридумати виставу, де принципи життєвої людської поведінки було перенесенолюдської поведінки було перенесено на лялькових героїв. Цих ляльок грали люди.на лялькових героїв. Цих ляльок грали люди. Студійці на свій вибір придумували і підбиралиСтудійці на свій вибір придумували і підбирали діючих осіб майбутньої вистави, розігрувалидіючих осіб майбутньої вистави, розігрували нескладні сценічні етюди, з яких постала виставанескладні сценічні етюди, з яких постала вистава «Магазин ляльок».«Магазин ляльок».
  4. 4. «ДОБР«ДОБРИИЙ ХОРТОН»Й ХОРТОН» за однойменною п’єсоюза однойменною п’єсою Є. ЧеповецькогоЄ. Чеповецького Це перша спроба зреалізуватися не тільки акторам,Це перша спроба зреалізуватися не тільки акторам, але й режисеру. Вистава показала здатність актораале й режисеру. Вистава показала здатність актора з особливостями психофізичного розвиткуз особливостями психофізичного розвитку втілювати задум режисера не гіршевтілювати задум режисера не гірше ““звичайного” актора.звичайного” актора. Вистава поставлена у 2002 році.Вистава поставлена у 2002 році. Театр «Паростки»Театр «Паростки» з цією виставою гастролюєз цією виставою гастролює по цей час як по Україні, так і за кордономпо цей час як по Україні, так і за кордоном (Росія, Польща, Білорусь, Литва).(Росія, Польща, Білорусь, Литва).
  5. 5. «ГРУСТНОЕ В СМЕШНОМ ИЛИ НЕМНОГО С ЧЕХОВЫМ» за оповіданнями А. П. Чехова Ціллю цієї вистави було ввести акторів у структуру психологічного театру, що в принципі проблемно для людини з особливостями інтелектуального розвитку. Та вже після перших вистав настало дивне переродження. Актори транслювали в глядацьку залу через смішливу гру дійсно глибокі філософські думки.
  6. 6. «СТІНА. ДВЕРІ. МИ.»«СТІНА. ДВЕРІ. МИ.» пластична драмапластична драма Пластична драма за етюдними напрацюваннями самих студійців, де вони вже дійсно усвідомлюють власну проблему сприйняття самих себе “звичайними” людьми. Вони відверто говорять про свою готовність входження в суспільство та неготовність суспільства їх прийняти.
  7. 7. ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!!!

×