Publicidad
Publicidad

Más contenido relacionado

Presentaciones para ti(20)

Similar a Н.М.Заваженко. Презентація до Дня Гідності і Свободи(20)

Publicidad

Más de Інститут післядипломної педагогічної освіти КУБГ(20)

Último(20)

Publicidad

Н.М.Заваженко. Презентація до Дня Гідності і Свободи

  1. Презентація до виховного заходу “День Гідності і свободи” Презентацію розроблено класним керівником 9-А класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови СШ №15 міста Києва Заваженко Н.М.
  2. Осінь, що нас змінила… … Борітеся - поборете , Вам Бог помагає… Т. Шевченко
  3. У ХХІ ст. українці сподівалися на краще майбутнє, яке пов’язували інтеграцію до Західної Європи. Але, 21 листопада 2013 року, за кілька днів до укладання Угоди про співпрацю між Україною та Європейським Союзом український уряд радикально змінив курс держави.
  4. Обурена таким рішенням уряду України молодь виходить на Майдан Незалежності в Києві. Невдоволення підтримують по всій Україні. Це був початок  Революції Гідності. На Євромайдан у столиці збирається понад 1500 чоловік молоді, студентства, киян… З'явилась міліція, посилені загони «Беркуту» для утримування демонстрантів.
  5. У ніч проти 30 листопада близько 04.00 ранку, коли на Майдані Незалежності залишалося до 400 протестувальників, їх оточили озброєні бійці «Беркуту» та здійснили силовий розгін мирного протесту  Побитих, поранених протестантів прихистив Михайлівський Золотоверхий собор. Події 30 листопада стали переломним моментом в українській історії кінця 2013 року.
  6. Цього ж дня люди вийшли на Євромайдани у Донецьку, Івано-Франківську, Луцьку, Харкові, Хмельницькому, Чернівцях та інших містах України. Івано-Франківськ ЛьвівЧернівці
  7. Активними євромайданівцями були учні шкіл. У соціальних мережах було розповсюджено інформацію із закликами протесту проти влади…
  8. Слава Україні! Героям слава!Слава Україні! Героям слава!
Publicidad