Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Ольга Манукян. Школа лідерства – наша маленька країна

221 visualizaciones

Publicado el

Ольга Манукян. Школа лідерства – наша маленька країна

Publicado en: Educación
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Ольга Манукян. Школа лідерства – наша маленька країна

  1. 1. Районна Асоціація «Старшокласник» - орган учнівського самоврядування Святошинського району, який було засновано в жовтні 1998 року. Районна асоціація «Старшокласник» - це громадське добровільне об’єднання старшокласників, які прагнуть творчої діяльності.
  2. 2. Основні завдання РАС: Формувати вміння співпрацювати на принципах рівності та демократичності. Виконувати обов'язки громадянина, якому притаманне гармонійне поєднання духовного багатства, моральноі чистоти та фізичної діяльності. Розширювати діапазон діяльності дорослих і дітей як членів єдиного колективу. Створювати умови для їхньої співдружності, творчого пошуку, розбудов системи самоврядування в ЗНЗ.
  3. 3.  Створення життєздатних органів учнівського самоврядування.  Розробка механізму їх взаємодії в трикутнику ―вчителі—батьки—діти з метою розв'язання спільних проблем, створення системи навчання молодіжних лідерів, підготовка молодіжних лідерів для практичної діяльності з однолітками в якості тренера програм.  Стимулювання розвитку й реалізації лідерського потенціалу юнаків та дівчат у різних сферах їх життєдіяльності.
  4. 4.  Створення системи навчання молодих лідерів.  Розвиток соціальної активності і життєвої компетентності особистості на основі таких соціальних умінь: готовності до участі в процесах державотворення, здатності визначити форми та способи своєї участі в житті суспільства, готовності взяти на себе відповідальність, здатності до самостійного життєвого вибору на основі гyманістичних цінностей.
  5. 5.  Розвиток в учнівської молоді правової культури, надання їй допомоги в оволодінні способами і методами реалізації своїх справ в державі і суспільстві.  Започаткування та реалізація соціально значущих програм, проектів для дітей та юнацтва.
  6. 6. Мотиви перспективи Мотиви набуття соціального статусу в колективі та поза його межами Мотиви міжособистісної, групової комунікації Мотиви морального задоволення Мотиви здобуття нових знанъ та умінь
  7. 7. До пріоритетних напрямків нашого самоврядування слід віднести: -навчальну роботу, виховну роботу; - правове виховання; - інформаційно-методичну роботу, зокрема участь у роботі районних, міських зльотах шкільних об’єднань.
  8. 8. Передумови розвитку учнівського самоврядування: 1. Зацікавленість у розвитку самоврядування педагогічного колективу та більшості учнів. 2. Чіткий розподіл обов’язків між тими, хто здійснює керівництво органами самоврядування. 3.Оптимальна структура з урахуванням специфіки навчального закладу. 4.Чітка система роботи в масштабах школи.

×