Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Code2017

Godzina Kodowania w SP w Kotomierzu. Reklama

  • Inicia sesión para ver los comentarios

  • Sé el primero en recomendar esto

Code2017

  1. 1. Szkoła Podstawowa w Kotomierzu - 2017
  2. 2. Godzina kodowania to jednogodzinne wprowadzenie do informatyki, mające na celu demistyfikację "code" - programowania - i pokazanie, że każdy może nauczyć się podstaw i poszerzyć swój udział w obszarze informatyki. Od tego czasu ta inicjatywa stała się ogólnoświatowym wydarzeniem na rzecz informatyki, zapoczątkowana 1 godziną programowania, rozwijają się następnie jako różnorodne przedsięwzięcia środowiska. Sprawdź samouczki i działania . Ta kampania jest wspierana przez ponad 400 partnerów i 200 000 nauczycieli na całym świecie.
  3. 3. Godzina kodowania odbywa się każdego roku podczas Tygodnia Edukacji Informatycznej. 2017 Tydzień Edukacji Informatycznej odbędzie się 4-10 grudnia, ale możesz organizować Godzinę Kodowania przez cały rok. Tydzień Edukacji Informatycznej odbywa się co roku dla uhonorowania pioniera informatyki, Admirał Grace Murray Hopper, urodzonej 9 grudnia 1906.
  4. 4. Tu czekamy na zdjęcia z relacji Godziny Kodowania 2017 w naszej szkole

×