Publicidad

Más contenido relacionado

Presentaciones para ti(20)

Similar a Проект "Створення логопедичного сайту"(20)

Publicidad

Más de Любов Чулак(20)

Проект "Створення логопедичного сайту"

  1. У квітні 2011 року Кабінет Міністрів України прийняв державну цільову програму впровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів на період до 2015 року «Сто відсотків». Серед пріоритетних напрямів розвитку освіти визначено запровадження освітніх інновацій, інформаційних технологій; створення індустрії сучасних засобів навчання і виховання, повне забезпечення ними навчальних закладів. Необхідність реалізації цих завдань постає у відповідності до стрімкого розвитку сучасного інформаційного суспільства. Одним із базових умінь, викликаних потребами такого суспільства, є володіння знаннями та вміннями ефективно використовувати у своїй професійній діяльності комп’ютерну техніку та інформаційно-комунікаційні технології. У цьому процесі значне місце приділяється впровадженню нових засобів навчання, що використовують можливості сучасного комп’ютера. Активний розвиток інтернету дозволяє створювати власні web-сайти.
  2. 1. Придбати комп’ютер та установити Учитель-логопед підключення до інтернету. 2. Пройти курс Intel® «Навчання для майбутнього» чи будь-які компютерні курси та навчитися користуватися комп’ютерними програмами 3. Наповнити папку “Логопедія” дидактичним, методичним матеріалом. 4. Створити електронну пошту. 5. Створити сайт. 6. Наповнити сайт інформацією. 7 Розіслати посилання на свій сайт через соціальні інтернет –мережі колегам, батькам. 8 Постійно оновлювати сайт.
  3. Ресурси Вартість 1. Персональний комп’ютер Від 2000 грн. 2. Підключення до інтернет-мережі Від 300 (установка /користування) грн. / від 50 грн. 3. Сканер Від 300 грн.
  4. Перед минулим - схили голову, перед майбутнім - закоти рукава… Мій сайт створено допомагати колегам, ділитися цікавими матеріалами і просто створювати гарний настрій всім відвідувачам! Він систематично доповнюється моїми новими роботами та розробками інших учителів і вихователів. Тут Ви зможете довідатися про новинки в області логопедії, адже у багатьох з Вас є інформація, якою Ви, можливо, захочете поділитися з іншими фахівцями. Ви зможете задати один одному питання, які Вас цікавлять і допомогти молодим спеціалістам професійною порадою. А також Ви зможете розмістити на нашому сайті свої статті, рекомендації та інформацію про себе, адже, можливо, саме Вашої допомоги чекають батьки та їхні діти, що потребують поради такого висококваліфікованого фахівця, як Ви!
  5. http://logopedija.at.ua/
Publicidad