Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Möller's: Uvedení nové značky na trh – digitálně

44 visualizaciones

Publicado el

Jak jsme v agentuře MarketUP pomohli uvést na trh doplněk stravy - Möller’s Omega 3 rybí tuk od norské nadnárodní společnost Orkla.

Doplněk stravy Möller´s Omega 3 je je unikátní tím, že je získáván z jater tresek z chladných vod ostrovů Lofoty. Většina ostatních je z rybí svaloviny. Ve Skandinávii je to značka č.1. ve své kategorii, v Norsku má 87% tržní podíl a prodává se ve 20 zemích světa.

Jedná se o prémiový výrobek, doporučená regálová cena je 279 Kč za lahvičku.

Distribuce v ČR je pouze v lékárnách, jak kamenných tak i online. Je k dostání více než 2/3 lekáren na trhu.

Pro launch jsme měli k dispozici: video, klíčový vizuál a produktový web.

Digitální kampaň trvala 4 týdny od října do listopadu 2016, před spuštěním a krátce po něm jely TV spoty a sponzoring v televizi.

Pojďme se podívat jak vznikl jeden z nejlepších launchů roku 2016 z pohledu zapojených lekárenských řetězců a oline lékáren.

Publicado en: Marketing
  • Inicia sesión para ver los comentarios

  • Sé el primero en recomendar esto

Möller's: Uvedení nové značky na trh – digitálně

  1. 1. Uvedení nové značky na trh – digitálně Martin Peška, MarketUP
  2. 2. Agentura a ocenění
  3. 3. Produkt: Rybí olej z jater tresek z Norska, kde je No.1 v kategorii Cílovka: Primárně žena 25-54 let s rodinou o aktivní životní styl o zájmy sport, kultura, zdraví své i celé rodiny o prevence o užívá doplňky stravy Timing: 4 týdny, podzim 2016 Rozpočet: Vyšší stovky tisíc Kč na digitál
  4. 4. Customer TV

×