Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×

презентация Microsoft office power point

Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Próximo SlideShare
15
15
Cargando en…3
×

Eche un vistazo a continuación

1 de 8 Anuncio
Anuncio

Más Contenido Relacionado

Presentaciones para usted (20)

Similares a презентация Microsoft office power point (20)

Anuncio

Más reciente (20)

Anuncio

презентация Microsoft office power point

  1. 1. НАША ГАЛАКТИКА
  2. 2. Галактика в переклади грецької мови  Галактика – це велика зоряна система що складається із зір, зоряних скупчень, пилових і газових туманностей, розсіяного газу і пилу.  Галактика – це велика зоряна система що складається із зір, зоряних скупчень, пилових ігазових туманностей, розсіяного газу і пилу.  Галактика, в перекладі з грецької мови – молоко. Назва нашої Галактики – Чумацький Шлях (Молочний Шлях). Вона має вигляд смуги за якою орієнтувались чумаки, їдучи у Крим по сіль.  До нашої Галактики входять Сонце і сонячна система. Вік Галактик понад 10 млрд. років.
  3. 3. Будова галактики
  4. 4. Що розташовано в центри Галактика В центре нашей Галактики Млечный Путь находится черная дыра, масса которой более чем в два миллиона раз больше массы Солнца. Ранее это было спорным утверждением, но теперь этот поразительный вывод практически не подлежит сомнению. Он основан на результатах наблюдений звезд, обращающихся вокруг центра Галактики очень близко к нему. Используя один из Очень больших телескопов обсерватории Паранал и усовершенствованную инфракрасную камеру NACO, астрономы терпеливо проследили орбиту одной из звезд, обозначенной S2, которая приблизилась к центру Млечного Пути на расстояние около 17 световых часов (17 световых часов - это всего в три раза больше радиуса орбиты Плутона) .
  5. 5. Спиральни рукави Більшість спіральних галактик (у середньому — дві з трьох) мають у центрі перемичку (бар), від кінців якої відгалужуються спіральні рукави. У рукавах міститься значна частина пилу й газу, також багато зоряних скупчень. Речовина в них обертається навколо центру галактики під дією гравітації.
  6. 6. Волокниста структура сесвіту  Імовірнішим поясненням цієї волокнистої структури Всесвіту є те, що галактики у просторі розташовані на поверхні величезних бульбашок, а порожнечі є їхньою внутрішньою областю. З поверхні Землі нам тільки здається, що галактики розташовані подібно до намиста, яке нанизане на волокнах, бо ми їх бачимо на обідках величезних космічних бульбашок. Найбільшим із таких космічних волокон у структурі галактик і є Велика Стіна завдовжки 600 млн св. років і завширшки 200 млн св. років. Просторова модель Всесвіту нагадує шматок пемзи, який у цілому має однорідну структуру, але окремі об'єкти мають порожнини.
  7. 7. Зорі що в хдять в плоску складову галактики Якщо зорі плоскої складової обертаються навколо центра Галактики поблизу однієї площини, то зорі сферичної складової об'єднані у величезні кулясті скупчення, що обертаються навколо центра по витягнутих орбітах у різних площинах. До того ж, період обертання цих скупчень показує, що значна маса Галактики розподілена саме у сферичній складовій. Це можуть бути об'єкти малої маси, які не випромінюють енергію у видимій частині спектра, або чорні діри малої маси.
  8. 8. Ієрахічна структура руху космічних тіл  Спостерігаючи гравітаційну взаємодію планет і зір,астрономи звернули увагу на своєрідну ієрархічну структуру руху космічних тіл:  1. Планети та їхні супутники, що обертаються навколо своєї зорі.  2. Зоряні скупчення, які налічують тисячі й навіть мільйони об'єктів.  3. Галактики об'єднують у спільне гравітаційне поле сотні мільярдів зір, які обертаються навколо одного ядра.  4. Скупчення галактик, які налічують мільйони об'єктів.

×