Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Cargando en…3
×

Eche un vistazo a continuación

1 de 12 Anuncio

Más Contenido Relacionado

Presentaciones para usted (20)

A los espectadores también les gustó (13)

Anuncio

Similares a група №5 (20)

Más reciente (20)

Anuncio

група №5

 1. 1. Презентацiя «Робота з батьками майбутніх першокласників»
 2. 2.           Мета: створити ефективну модель взаємодії вихователя і батьків; визначити відношення батьків до вимог ДНЗ; створити емоційний настрій на спільну роботу; допомогти підготувати дітей до школи; покращити рівень знань батьків з питань виховання дитини; створити портрет ідеального першокласника. Завдання : Збір, підготовка та розробка методичних матеріалів за даною темою; обговорення проблеми адаптації першокласників до навчання в школі; усний журнал «П’ять шляхів до серця дитини»; тренінг з батьками першокласників; рольова гра «Взаємовідносини у моїй сім’ї»; розробити спільно з батьками пам’ятки, поради щодо підготовки майбутніх першокласників до школи ; тестування батьків «Чи готова ваша дитина до школи?»; створення разом з батьками портрета ідеального першокласника.
 3. 3. Форми роботи з батьками 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Бесіда. Анкетування. Відвідування родини дитини. Консультація. Міні-збори. Батьківські збори. Батьківське дозвілля. Вечір запитань і відповідей. День відкритих дверей. Тренінг батьків. Наочно-інформаційні форми роботи з батьками (батьківський куточок, папки – пересувки, папки – ширми, пам ятки для батьків, інформаційні листки) Творчі вироби дітей разом з батьками.
 4. 4. Анкетування.
 5. 5. Бесіда.  Тема: “Методи виховання дітей дошкільного віку”
 6. 6. Консультація.  Тема:”Особливості взаємодії дітей, батьків, педагогів”
 7. 7. Батьківське дозвілля  Тема : “Вечір запитань і відповідей”
 8. 8. Батьківські збори. Тема:”Секрети спілкування з дитиною в сім ї” 
 9. 9. Творчі вироби дітей разом з батьками.
 10. 10. Наочно-інформаційні форми роботи з батьками (батьківський куточок, папки –пересувки, папки – ширми, пам ятки для батьків, інформаційні листки)
 11. 11. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ  Тема : ” Формування здорового способу життя у дітей ”  “ В здоровому тілі – здоровий дух “  (давньогрецький вислів)
 12. 12. Допомога батьків

×