Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Презентація

404 visualizaciones

Publicado el

Publicado en: Educación
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Презентація

  1. 1. Кредо команди:Кредо команди: Нехай живе і процвітаєНехай живе і процвітає наш клубнаш клуб під назвоюпід назвою ““САПФІР”САПФІР” КерівникКерівник Єршова Ірина МиколаївнаЄршова Ірина Миколаївна Президент клубуПрезидент клубу Зубарь ДаринаЗубарь Дарина
  2. 2. 1.1. Навчити старшокласників спілкуватись, формувати і захищати власнуНавчити старшокласників спілкуватись, формувати і захищати власну думку;думку; 2.2. Поширити кругозір учнів про життя, традиції інших країн;Поширити кругозір учнів про життя, традиції інших країн; 3.3. Утверджувати високі морально-етичні норми життя для молодих людейУтверджувати високі морально-етичні норми життя для молодих людей України;України; 4.4. Виховувати патріотичні почуття у учнів до Батьківщини;Виховувати патріотичні почуття у учнів до Батьківщини; 5.5. Вчити культурні листування учнів і розвивати мовні навичкиВчити культурні листування учнів і розвивати мовні навички старшокласників за допомогою Інтернету.старшокласників за допомогою Інтернету.
  3. 3. 1.1. Бути відкритими для новихБути відкритими для нових вражень;вражень; 2.2. Сприймати іншу людину як себе;Сприймати іншу людину як себе; 3.3. Нікого не критикувати;Нікого не критикувати; 4.4. Не боятися бути самим собою;Не боятися бути самим собою; 5.5. Взаємопідтримувати один одного;Взаємопідтримувати один одного; 6.6. Вчитися дружити і співпрацювати.Вчитися дружити і співпрацювати.
  4. 4. Кредо клубу:Кредо клубу: Нехай живе і процвітаєНехай живе і процвітає наш клубнаш клуб під назвоюпід назвою ““САПФІР”САПФІР”

×